Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Leżajsk

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Leżajsk

Leżajsk Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Zapraszam do skorzystania z profesjonalnej pomocy. Pomoc indywidualna. Kochając, odchodząc, zostając GRUPA WSPARCIA DLA PARTNEREK NARCYZÓW.
Leżajsk Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Jana Matejki w Leżajsku.
Leżajsk Lorem ipsum dolor sit amet, con­sec­te­tur adi­pi­scing elit. Moje cotygodniowe spotkania były jak deska ratunku, pomagająca dobrnąć do weekendu. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Bolesława Chrobrego w Leżajsku.
Miasto: Leżajsk
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Sportowa Leżajsk Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Bolesława Chrobrego w Leżajsku.
Pożyczka do: 6300 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Terapia Schematu jest innowacyjnym, zintegrowanym podejściem terapeutycznym, które rozwinęło się z tradycyjnej terapii poznawczo-behawioralnej.
Kontakt
Leżajsk Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. ks. Jerzego Popiełuszki w Leżajsku.
Miasto: Leżajsk
Kontakt
Leżajsk bezpłatna konsultacja psychologiczna. Zapraszam do skorzystania z profesjonalnej pomocy. Pomoc indywidualna. Kochając, odchodząc, zostając GRUPA WSPARCIA DLA PARTNEREK NARCYZÓW.
Miasto: Leżajsk
Leżajsk Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Leżajsk
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Celem terapii jest m. Moją pracę poddaję ciągłej superwizji, między innymi u Idy Shaw i Joan Farrell – autorek grupowej terapii schematów. psychoterapia w Leżajsku.
Miasto: Leżajsk
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Myśli mogą dotyczyć ważnych dla nas obszarów (religii, odpowiedzialności, zdrowia, higieny, bliskich osób, etc. Przeżywanie długotrwałego smutku, żalu. Leżajsk Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Leżajsk


Leżajsk Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Leżajsku.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Leżajsk ul. Leśników Dąbrowa Górnicza ; Puck ; Prudnik .
Zazwyczaj ma on swoją przyczynę w realnej rzeczywistości. Psychoterapia młodzieży. Spotkania trwają 1,5 godziny z 10-minutową przerwą. Szkolenie „Metody i plan pracy z rodziną przeżywająca trudności w wypełnianiu funkcji opiekuńczo- wychowawczych”. Rzeczowe podejście do problemu, skoncentrowane na rozwiązaniach. Realistycznych granic i samokontroli.Nawigacja po wpisach. Wywiad psychologiczny, czyli będę pytać o historię ciąży, rozwój dziecka po urodzeniu, przebyte choroby i wszystko co może mieć znaczenie dla zrozumienia symptomu lub trudności z jaką się Państwo pojawiacie. Self-compassion, podejście oparte na empatii wobec samego siebie.


 Twój psycholog