Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Sochaczew

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Sochaczew

Sochaczew Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Obecnie prowadzimy rekrutację do grup w godzinach wieczornych we wtorki, środy i piątki. Nic nie znaczę. Poczucie utraty kontroli nad jedzeniem.
Sochaczew Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Robotnicza w Sochaczewie.
Sochaczew Szkolenie „Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne” poziom I. Pomoc psychologiczna. Żyje mi się o wiele lepiej i jestem wdzięczny, że go spotkałem. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Piękna w Sochaczewie.
Miasto: Sochaczew
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Chłodna Sochaczew Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Żołnierska w Sochaczewie.
Pożyczka do: 5800 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna TRE® pozwala uwolnić się od napięć, skutków stresów oraz traumatycznych przeżyć i dolegliwości psychosomatycznych. Coaching.
Kontakt
Sochaczew Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Jaracza w Sochaczewie.
Miasto: Sochaczew
Kontakt
Sochaczew bezpłatna konsultacja psychologiczna. Rozwój osobisty. Nie wiem kim jestem. Odczuwanie napięcia, rozdrażnienia lub przygnębienia. Kwalifikacje, doświadczenie. Z bioenergetyki Lowena.
Miasto: Sochaczew
Sochaczew Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Sochaczew
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Konsultacje seksuologiczne. Jestem psy­cho­lo­giem i psy­cho­te­ra­peut­ką, człon­kiem Pol­skie­go Towa­rzy­stwa Psy­cho­lo­gicz­ne­go. psychoterapia w Sochaczewie.
Miasto: Sochaczew
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Wszystkich obowiązuje dyskrecja i szacunek. Psychoterapia par. Seksuologia. Psychiatria. Nie mamy czasu dla siebie, dla bliskich, dla przyjaciół. Sochaczew Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Sochaczew


Sochaczew Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Sochaczewie.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Sochaczew ul. Północna Kędzierzyn Koźle ; Konin ; Dąbrowa Tarnowska .
Doświadczenie przemocy fizycznej lub psychicznej. Jesteś w ciąży i zastanawiasz się jaką będziesz mamą, chciałabyś przyjrzeć się bliżej swoim emocjom i odczuciom? Nurt poznawczo-behawioralny szczyci się rosnąca popularnością oraz udokumentowanymi osiągnięciami w skutecznym leczeniu między innymi:. Wierzę w mądrość dzieci oraz chętnie potowarzyszę wam w zrozumieniu tego co chcą nam zakomunikować.- straciłeś kogoś bliskiego i mimo upływu czasu nadal cierpisz. Jestem providerem TRE® i QEC Certified Practitioner, członkiem Polskiego Stowarzyszenia TRE® oraz członkiem Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej. Niechęć do działania, apatia.


 Twój psycholog