Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / świdnica

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ świdnica

świdnica Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Uzależnienie od gier komputerowych i internetu. Metody i formy pracy są zawsze dostosowane do klienta i charakteru zgłaszanych trudności.
świdnica Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Wewnętrzna w Świdnicy.
świdnica Ciągłe myślenie o pracy, o zadaniach nawet w czasie wolnym. Pro­wa­dzę prak­ty­kę psy­cho­te­ra­peu­tycz­ną od roku 2007. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Sarnia w Świdnicy.
Miasto: świdnica
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Jałowcowa pl. Jana Pawła II świdnica Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Zacisze w Świdnicy.
Pożyczka do: 5800 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Psychoterapia grupowa. Moje cotygodniowe spotkania były jak deska ratunku, pomagająca dobrnąć do weekendu. – wiedzę, jak postępować z narcyzami.
Kontakt
świdnica Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Joachima Lelewela w Świdnicy.
Miasto: świdnica
Kontakt
świdnica bezpłatna konsultacja psychologiczna. Lęk przed bliskością. Uważasz że warto wspierać rozwój emocjonalny Twojego dziecka i szukasz pomysłu jak to zrobić? Czas konsultacji.
Miasto: świdnica
świdnica Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: świdnica
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Kryzysu w związakach i w relacjach interpersonalnych. W swojej pracy korzystam z metod terapii poznawczo-behawioralnej oraz Terapii Schematu. psychoterapia w Świdnicy.
Miasto: świdnica
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
– ma skłonność do nałogów. Problemy z motywacją. – naukę asertywności, radzenia sobie z samopoświęceniem,. Ze współpracownikami. świdnica Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: świdnica


świdnica Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Świdnicy.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- świdnica ul. Niepłomowicka Lwówek ; Mysłowice ; Lubaczów .
. Schema therapy in Englisch. Należy do „trzeciej fali” terapii poznawczo-behawioralnych. Konsultacje mają na celu omówienie problemu, wyjaśnienie wątpliwości oraz, w uzasadnionych przypadkach, zaplanowanie dalszego postępowania terapeutycznego. Pomoc dla par. Terapia. Szkolenie „Metody i plan pracy z rodziną przeżywająca trudności w wypełnianiu funkcji opiekuńczo- wychowawczych”.W celu jak najwyższych standardów wykonywanych usług moją pracę regularnie poddaję superwizji. Brak porozumienia w związku. Konsultacje seksuologiczne. (Osoby z samookaleczeniami, wahaniami nastroju, poczuciem pustki, lękiem przed opuszczeniem). „Ten, kto zna (innych) ludzi, posia­da tyl­ko wiedzę.


 Twój psycholog