Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Bytów

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Bytów

Bytów Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Szkolenie „Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne” poziom I. Pomoc psychologiczna. Żyje mi się o wiele lepiej i jestem wdzięczny, że go spotkałem.
Bytów Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Jeziorna w Bytowie.
Bytów Warsztaty. Cena spotkania: 120 pln, czas trwania: 1,5 godziny. Może pomóc Ci lepiej radzić sobie z trudnościami i postępować w zgodzie ze sobą. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Armii Krajowej w Bytowie.
Miasto: Bytów
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Henryka Sucharskiego Bytów Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Tadeusza Kościuszki w Bytowie.
Pożyczka do: 3500 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Jest to podyktowane założeniu, że pomoc psychologiczna powinna być dostosowana do indywidualnych potrzeb danej osoby, uwzględniając jej niepowtarzalność.
Kontakt
Bytów Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Starochojnicka w Bytowie.
Miasto: Bytów
Kontakt
Bytów bezpłatna konsultacja psychologiczna. Metody pracy z dzieckiem z ADHD”. Wsparcie dla rodziców. Kryzysy i trudności osobiste. , konsultacje dla par i rodzin - 90 min. Jak zacząć terapię.
Miasto: Bytów
Bytów Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Bytów
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Problemy z podejmowaniem decyzji. Myśli mogą dotyczyć ważnych dla nas obszarów (religii, odpowiedzialności, zdrowia, higieny, bliskich osób, etc. psychoterapia w Bytowie.
Miasto: Bytów
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Nieśmiałość. - cierpisz na dolegliwości psychosomatyczne (bóle głowy, brzucha i inne). 50 minutowa sesja terapeutyczna: 130 zł. Bytów Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Bytów


Bytów Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Bytowie.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Bytów ul. Prosta Września ; Kielce ; Stargard Szczeciński .
W zawodzie psychologa pracuję od 2001 roku. Podczas mojej pracy integruję różne podejścia. Cennik indwidualny. Psychoterapia. – poznanie własnych cech, które przyciągają narcyzów. Psychoterapia Indywidualna. Jestem za to bardzo wdzięczna i staram się ze swojej strony dawać dużo zaangażowania i entuzjazmu. Psychoterapia Indywidualna. Lęk przed nowymi zadaniami.Sesja indywidualna. Jesteś w ciąży i zastanawiasz się jaką będziesz mamą, chciałabyś przyjrzeć się bliżej swoim emocjom i odczuciom? Poczucie utraty kontroli nad jedzeniem. Panika, napady lęku, lub fachowo „zaburzenie lękowe z napadami paniki” należy do grupy nerwic.


 Twój psycholog