Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Gdynia

Nowe oferty dodane w maju 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ / Gdynia

Gdynia Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Terapia partnerska. Obecnie prowadzimy rekrutację do grup w godzinach wieczornych we wtorki, środy i piątki. Zaburzenia odżywiania.
Gdynia Bezpłatna Psychoterapia indywidualna. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Bohaterów Getta w Gdyni.
Gdynia Konsultacje seksuologiczne. Jestem psy­cho­lo­giem i psy­cho­te­ra­peut­ką, człon­kiem Pol­skie­go Towa­rzy­stwa Psy­cho­lo­gicz­ne­go. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Robotnicza w Gdyni.
Miasto: Gdynia
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Naftowa Gdynia Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Irysowa w Gdyni.
Pożyczka do: 5800 zl tys. zł
Gdynia bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ. Schema therapy in Englisch. Jeżeli przeżywasz kryzys, problemy wydają się nie do rozwiązania, zaczynasz wątpić we własne siły, cierpisz ….
Kontakt
Gdynia NFZ psycholog dziecięcy. Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta wolne terminy w maju 2024 . Zapraszamy  ul. Pionowa w Gdyni.
Miasto: Gdynia
Kontakt
Gdynia bezpłatna konsultacja psychologiczna. Pozostawania pod presją przemocy psychicznej, fizycznej lub seksualnej,. I tu tez z pomocą przychodzi psycholog online, seksuolog online.
Miasto: Gdynia
Gdynia Bezpłatna konsultacja psychologiczna. NFZ psycholog dziecięcy. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Gdynia
Gdynia bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ. Warto mieć jednak świadomość tego, że psychoterapeuta to taki sam lekarz jak każdy inny i nie ma powodu, by traktować go inaczej. psychoterapia na nfz w Gdyni.
Miasto: Gdynia
Gdynia bezpłatna pomoc psychologiczna. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta wolne terminy w maju 2024 .
Doświadczenie przemocy fizycznej lub psychicznej. Zapraszam do dołączenia do grupowej terapii dla osób z zaburzeniem osobowości z pogranicza – borderline. Gdynia Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w maju 2024 psychoterapia na nfz. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Gdynia


Gdynia Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Gdyni.

Kategoria:
Rodzaj: dobry psychoterapeuta wolne terminy w maju 2024
Dodano: 1 Maj 2024 08:36

Psychoterapia indywidualna na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w maju 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Gdynia ul. Rakietowa Koło ; Krosno ; Wolsztyn .

Terapia odbywa się w małych grupach 8 osobowych, w których uczestniczy dwóch terapeutów schematów. OCD, zaburzebie obsesyjno-kompulsyjne, natręctwa, obsesje, natrętne myśli, nerwica natręctw. Wierzę w mądrość dzieci i chętnie potowarzyszę wam w zrozumieniu tego co chcą nam zakomunikować.


 Twój psycholog