Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Sokółka

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Sokółka

Sokółka Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. – wykorzystuje innych do własnych celów. Zaburzenia obsesyjno-kompulsywnego (myśli i czynności natrętnych). – wyolbrzymia swoje osiągnięcia i talenty.
Sokółka Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Grodzieńska w Sokółce.
Sokółka Jestem sobą. W swojej pracy skupiam się przede wszystkim na tym, aby zrozumieć mechanizmy, jakimi kierują się osoby, które do mnie przychodzą. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Juliusza Słowackiego w Sokółce.
Miasto: Sokółka
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Klonowa Sokółka Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Słoneczna w Sokółce.
Pożyczka do: 8200 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Psychoterapia. Jestem członkiem Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej. Wybierz rodzaj konsultacji:. Depresji, obniżonego nastroju, żalu po stracie,.
Kontakt
Sokółka Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Fabryczna w Sokółce.
Miasto: Sokółka
Kontakt
Sokółka bezpłatna konsultacja psychologiczna. Identyfikacja i odzyskanie kontaktu z emocjami leżącymi u podłoża schematu, aby móc adekwatnie zadbać o swoje potrzeby emocjonalne w codziennym życiu.
Miasto: Sokółka
Sokółka Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Sokółka
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Jestem psy­cho­lo­giem i psy­cho­te­ra­peut­ką, człon­kiem Pol­skie­go Towa­rzy­stwa Psy­cho­lo­gicz­ne­go. Psychoterapia. psychoterapia w Sokółce.
Miasto: Sokółka
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Jednorazowa konsultacja psychologiczna: 130 zł. Problemy z podejmowaniem decyzji. Zazwyczaj ma on swoją przyczynę w realnej rzeczywistości. Sokółka Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Sokółka


Sokółka Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Sokółce.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Sokółka ul. Modrzewiowa Choszczno ; Rypin ; Chrzanów .
50 minutowa sesja terapeutyczna: 130 zł. Gdy zdecydowałam się na ten kierunek rozwoju wiedziałam, że głównie chcę pracować z rodzicami i dziećmi. Napisz lub zadzwoń, a wspólnie zastanowimy się nad rozwiązaniem Twojego problemu. TRE® pozwala uwolnić się od napięć, skutków stresów oraz traumatycznych przeżyć i dolegliwości psychosomatycznych.– jest chłodny emocjonalnie. Psychoterapia par. Grupowa terapia schematów osób z borderline. Może dotyczyć niezasługiwania na miłość, poczucia nieadekwatności, niestabilności relacji, opuszczenia, poczucia wewnętrznego defektu lub niekompetencji.


 Twój psycholog