Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Kolbuszowa

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Kolbuszowa

Kolbuszowa Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Koduje się to jako „zaburzenie nawyków i popędów, nieokreślone” – F63,9. Uzależnienie od gier komputerowych. Pomoc dla par.
Kolbuszowa Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Sportowa w Kolbuszowie.
Kolbuszowa Praktykę kliniczną prowadzę od 2006 roku, posiadam dyplom magistra psychologii o specjalizacji psychologii klinicznej człowieka dorosłego. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Słoneczna w Kolbuszowie.
Miasto: Kolbuszowa
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Józefa Piłsudskiego Kolbuszowa Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Handlowa w Kolbuszowie.
Pożyczka do: 4500 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna - straciłeś kogoś bliskiego i mimo upływu czasu nadal cierpisz. Spotkania trwają 1,5 godziny z 10-minutową przerwą. – jest chłodny emocjonalnie.
Kontakt
Kolbuszowa Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Krótka w Kolbuszowie.
Miasto: Kolbuszowa
Kontakt
Kolbuszowa bezpłatna konsultacja psychologiczna. Terapia schematów to podejście integracyjne, które wyrasta z terapii poznawczo-behawioralnej i rozwija jej założenia. Brak motywacji do pracy.
Miasto: Kolbuszowa
Kolbuszowa Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Kolbuszowa
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Zaburzeń odżywiania. Self-compassion, podejście oparte na empatii wobec samego siebie. Psychiatria. Na pierwszym spotkaniu w sprawie dziecka zbieram tzw. psychoterapia w Kolbuszowie.
Miasto: Kolbuszowa
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Rozwój osobisty. Radzę sobie. Pro­wa­dzę prak­ty­kę psy­cho­te­ra­peu­tycz­ną od roku 2007. Opiera się na uważności i zaangażowaniu. Kolbuszowa Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Kolbuszowa


Kolbuszowa Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Kolbuszowie.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Kolbuszowa ul. Jana Kilińskiego Chojnice ; Pruszków ; Rypin .
. Odczuwasz trudności jako młody rodzic? Potrzebujesz wsparcia i pomocy w zrozumieniu nowego członka rodziny. Cennik indwidualny. Myśli mogą dotyczyć ważnych dla nas obszarów (religii, odpowiedzialności, zdrowia, higieny, bliskich osób, etc. Lubię wspierać moich pacjentów w zmianach oraz przejmowaniu odpowiedzialności za swoje życie. Porozmawiaj z psychologiem-seksuologiem.Zaburzenia obsesyjno-kompulsywnego (myśli i czynności natrętnych). Doświadczanego kryzysu zarówno w sferze osobistej, zawodowej, społecznej jak i seksualnej,. - przepełnia cię lęk. Prosimy o kontakt ze swoimi psychoterapeutami i lekarzami aby ustalić dalszy sposób pracy.


 Twój psycholog