Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Gostynin

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Gostynin

Gostynin Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Żyje mi się o wiele lepiej i jestem wdzięczny, że go spotkałem. Spotkania trwają 1,5 godziny z 10-minutową przerwą. Psychoterapia młodzieży.
Gostynin Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Nowe Wrota w Gostyninie.
Gostynin Oferuję: konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną osób dorosłych, pomoc w kryzysie oraz w różnego rodzaju problemach osobistych (m. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Mikołaja Reja w Gostyninie.
Miasto: Gostynin
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. 27 Stycznia Gostynin Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Jagodowa w Gostyninie.
Pożyczka do: 9500 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna - cierpisz na dolegliwości psychosomatyczne (bóle głowy, brzucha i inne). Seksuologia. – jest zazdrosny i zawistny. Warsztat „Wstyd w psychoterapii”.
Kontakt
Gostynin Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Fabryczna w Gostyninie.
Miasto: Gostynin
Kontakt
Gostynin bezpłatna konsultacja psychologiczna. W latach 2011-2013 pracowałam jako psychoterapeuta w Przemysłowym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w ramach kontraktu NFZ. Zaburzeń depresyjnych i lękowych,.
Miasto: Gostynin
Gostynin Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Gostynin
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Nie chce mi się. Skontaktuj się. Bazą mojej pracy jest relacja terapeutyczna oparta na zaufaniu, poczuciu bezpieczeństwa oraz akceptacji. psychoterapia w Gostyninie.
Miasto: Gostynin
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Jestem sobą. Skomplikowanych relacji z innymi,. Coaching. Psychoterapia par. - cierpisz na dolegliwości psychosomatyczne (bóle głowy, brzucha i inne). Gostynin Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Gostynin


Gostynin Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Gostyninie.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Gostynin ul. Wincentego Witosa Szamotuły ; Stargard Szczeciński ; Kępice .
Celem terapii jest m. Zawo­do­wo pra­cu­ję jako psy­cho­log, psy­cho­te­ra­peu­ta i media­tor. Wierzę w mądrość dzieci oraz chętnie potowarzyszę wam w zrozumieniu tego co chcą nam zakomunikować. Seksuologia. Jestem psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym (cert. Żyje mi się o wiele lepiej i jestem wdzięczny, że go spotkałem.Odczuwanie napięcia, rozdrażnienia lub przygnębienia. Lęk przed nowymi zadaniami. Dlatego skazani są na samodzielne rozwiązywanie swoich problemów, co często jest niestety nieskuteczne. Kiedy potrzebny jest psycholog? . Jednorazowa konsultacja psychologiczna: 130 zł.


 Twój psycholog