Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Ryki

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Ryki

Ryki Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Metody i formy pracy są zawsze dostosowane do klienta i charakteru zgłaszanych trudności. Realistycznych granic i samokontroli. Panika, napady lęku.
Ryki Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Hanki Sawickiej w Rykach.
Ryki Pracuję z osobami dorosłymi, młodzieżą, parami. Trudności w relacjach. Prowadzę konsultacje indywidualne i terapię dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Swatowska w Rykach.
Miasto: Ryki
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Wiejska Ryki Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Mariana Osińskiego w Rykach.
Pożyczka do: 6200 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Może dotyczyć niezasługiwania na miłość, poczucia nieadekwatności, niestabilności relacji, opuszczenia, poczucia wewnętrznego defektu lub niekompetencji.
Kontakt
Ryki Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Tylna w Rykach.
Miasto: Ryki
Kontakt
Ryki bezpłatna konsultacja psychologiczna. Najważniejszy w pracy jest kontakt między klientem i psychologiem, czyli relacja terapeutyczna. Psycholog, seksuolog, psychoterapeuta.
Miasto: Ryki
Ryki Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Ryki
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Nagłe niekontrolowane objadanie się (zwykle wysokokalorycznym pożywieniem). Terapia par. Na pierwszym spotkaniu w sprawie dziecka zbieram tzw. psychoterapia w Rykach.
Miasto: Ryki
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
2 razy w szpitalu, przebadana od A do Z, po wizytach u kilku specjalistów w końcu jeden z lekarzy zasugerował mi terapię. Trudności w relacjach. Ryki Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Ryki


Ryki Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Rykach.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Ryki ul. gen. Władysława Sikorskiego Nysa ; Chełmno ; Namysłów .
Jak w każdym uzależnieniu, nie chodzi tu o samo pozbycie się objawu. Psychoterapia par. Konsultacja indywidualna - 200 zł Sesja terapii indywidualnej - 200 zł Konsultacja on-line - 200 zł. Jestem psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym, posiadam certyfikat Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej wydany przez Oxford Therapy Centre.Poradnictwo psychologiczno-seksuologiczne. Diagnoza psychologiczna i seksuologiczna obejmuje badanie narzędziami badawczymi (testy, kwestionariusze, inwentarze), wywiad psychologiczny (w zależności od potrzeb, także uwzględniający przebieg rozwoju psychoseksualnego) i ustalana jest indywidualnie.


 Twój psycholog