Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Koszalin

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Koszalin

Koszalin Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Dzięki temu pacjenci mają szansę na bardzo indywidualne traktowanie. I tu tez z pomocą przychodzi psycholog online, seksuolog online.
Koszalin Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Jerzego Fitio w Koszalinie.
Koszalin Ten, kto zwy­cię­ża innych, jest (tyl­ko) silny. Lubię wspierać moich pacjentów w zmianach oraz przejmowaniu odpowiedzialności za swoje życie. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Czeremchowa w Koszalinie.
Miasto: Koszalin
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Zenona Klemensiewicza Koszalin Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Komisji Edukacji Narodowej w Koszalinie.
Pożyczka do: 7300 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Pomoc psychologiczna dla dzieci. Warsztaty. Innym razem trudności narastają latami, aż do momentu, w którym emocje okazują się zbyt silne i uciążliwe.
Kontakt
Koszalin Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Bzów w Koszalinie.
Miasto: Koszalin
Kontakt
Koszalin bezpłatna konsultacja psychologiczna. Z podwładnymi. Pomoc psychologiczna dla dzieci. Wykorzystuję rysunek, bajki terapeutyczne. ACT – terapia oparta na akceptacji i zaagnażowaniu.
Miasto: Koszalin
Koszalin Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Koszalin
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Psycholog, seksuolog, psychoterapeuta. Seks po alkoholu – czemu kobiety wolą się kochać po alkoholu. Metody pracy z dzieckiem z ADHD”. psychoterapia w Koszalinie.
Miasto: Koszalin
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Identyfikacja i odzyskanie kontaktu z emocjami leżącymi u podłoża schematu, aby móc adekwatnie zadbać o swoje potrzeby emocjonalne w codziennym życiu. Koszalin Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Koszalin


Koszalin Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Koszalinie.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Koszalin ul. Austriacka Sosnowiec ; Mińsk Mazowiecki ; Chrzanów .
Obok tradycyjnego podejścia poznawczo-behawioralnego jestem entuzjastką terapii schematu oraz nurtu mindfulness, które umożliwiają pracę na kanale emocjonalnym oraz wspierają układanie się w życiu ze sprawami bądź doświadczeniami, których nie możemy zmienić. Terapia jest szansą na lepsze zrozumienie siebie, swojego zachowania oraz do uporania się z problemami w relacjach z sobą i z innymi ludźmi.Psychoterapia młodzieży. Ut elit tel­lus, luc­tus nec ullam­cor­per mat­tis, pulvi­nar dapi­bus leo. . Rzeczowe podejście do problemu, skoncentrowane na rozwiązaniach. Zajęcia grupowe odbywają się w różnych lokalizacjach na terenie Trójmiasta i okolic.


 Twój psycholog