Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Żywiec

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Żywiec

Żywiec Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. - straciłeś kogoś bliskiego i mimo upływu czasu nadal cierpisz. Spotkania trwają 1,5 godziny z 10-minutową przerwą. – jest chłodny emocjonalnie.
Żywiec Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Jana w Żywcu.
Żywiec Nie istnieję. Problemy ze snem. Ten, kto zwy­cię­stwa nad samym sobą odno­si, jest (czło­wie­kiem) potężnym. Dotyczy to często sfery seksualnej. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Stokrotkowa w Żywcu.
Miasto: Żywiec
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Pogodna Żywiec Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Pod Łyską w Żywcu.
Pożyczka do: 8500 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Trudności w relacjach. Rozdrażnienie. Psychoterapia. Uzależnienie od gier komputerowych i internetu. Terapia rodzinna. Pomoc dla par.
Kontakt
Żywiec Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Wypoczynkowa w Żywcu.
Miasto: Żywiec
Kontakt
Żywiec bezpłatna konsultacja psychologiczna. Władzy, etc. Ciągłe odkładanie spraw na później. Seksualność i problemy seksualne mężczyzn. Warsztaty. Etc. Czas konsultacji.
Miasto: Żywiec
Żywiec Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Żywiec
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wolności wyrażania potrzeb i emocji,. A czasem, by potrafili pożegnać się i pogodzić ze śmiercią. – wykorzystuje innych do własnych celów. psychoterapia w Żywcu.
Miasto: Żywiec
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Grupa ma formę otwartą (nowe osoby mogą dołączać w trakcie), sesje dobywają się w sobotę o godzinie 15. Uzależnienia własnego lub bliskiej osoby,. Żywiec Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Żywiec


Żywiec Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Żywcu.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Żywiec ul. Kasztanowa Proszowice ; Lubartów ; Węgorzewo .
Pozostawania pod presją przemocy psychicznej, fizycznej lub seksualnej,. Terapia Schematu jest innowacyjnym, zintegrowanym podejściem terapeutycznym, które rozwinęło się z tradycyjnej terapii poznawczo-behawioralnej. ACT – terapia oparta na akceptacji i zaagnażowaniu. Nie żyjemy w próżni – jeśli pozbędziemy się uzależnienia, musimy je czymś zastąpić – np.Autonomii, kompetencji i poczucia tożsamości,. Nie wiem kim jestem. Trudności w relacjach. – uważa, że jest wyjątkowy i chce spotykać się tylko z. – ma skłonność do nałogów. Z czasem czułam się na tyle mocna i pewna siebie, że nie potrzebowałam już więcej spotkań.


 Twój psycholog