Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Krapkowice

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Krapkowice

Krapkowice Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Uzależnienie od gier komputerowych. Jak przywrócić bliskość w związku. - straciłeś kogoś bliskiego i mimo upływu czasu nadal cierpisz.
Krapkowice Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Sportowa w Krapkowicach.
Krapkowice Dla chorych (nie tylko onkologicznie) i ich bliskich - również dla dzieci - by wzajemnie wspierali się zmierzając do pokonania choroby. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Jana Kasprowicza w Krapkowicach.
Miasto: Krapkowice
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Krawiecka Krapkowice Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Emilii Plater w Krapkowicach.
Pożyczka do: 8200 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Doświadczenie poczucia braku sensu życia lub trudności w znalezieniu celu w życiu. Utrata bliskiej osoby. Psychoterapia. Nawigacja po wpisach.
Kontakt
Krapkowice Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. 19 Marca w Krapkowicach.
Miasto: Krapkowice
Kontakt
Krapkowice bezpłatna konsultacja psychologiczna. Zanim się spostrzeżemy, nasze życie zaczyna ograniczać się do obowiązków w pracy,obowiązków w domu. OfertaKonsultacjePsychoterpiaGrupy wsparcia.
Miasto: Krapkowice
Krapkowice Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Krapkowice
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Psychoterapia służy poprawie komfortu życia. Żyjemy w świecie, w którym utrzymanie równowagi emocjonalnej przez długi czas jest wyjątkowo trudne. psychoterapia w Krapkowicach.
Miasto: Krapkowice
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Psychoterapia grupowa. Pomoc psychologiczna dla dzieci. Każdy może zostać anonimowym i w całkowicie komfortowych warunkach uzyskać wsparcie terapeuty. Krapkowice Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Krapkowice


Krapkowice Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Krapkowicach.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Krapkowice ul. Fabryczna os. Fabryczne Limanowa ; Piła ; Sławno .
Nie wiem kim jestem. Depresja. Pomoc psychoterapeuty może być rozwiązaniem. Żyje mi się o wiele lepiej i jestem wdzięczny, że go spotkałem. – jest chłodny emocjonalnie. Wywiad psychologiczny, czyli będę pytać o historię ciąży, rozwój dziecka po urodzeniu, przebyte choroby i wszystko co może mieć znaczenie dla zrozumienia symptomu lub trudności z jaką się Państwo pojawiacie.Jeśli masz wrażenie, że problemy przerastają Ciebie i Twoje możliwości, przeżywasz emocje, z którymi trudno Ci sobie poradzić, potrzebujesz rozmowy, lecz brakuje Ci wsparcia, to jest to dobry moment, by poszukać pomocy psychologicznej . Seks po alkoholu – czemu kobiety wolą się kochać po alkoholu.


 Twój psycholog