Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Rybnik

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Rybnik

Rybnik Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Psychoterapia grupowa. Moje cotygodniowe spotkania były jak deska ratunku, pomagająca dobrnąć do weekendu. – wiedzę, jak postępować z narcyzami.
Rybnik Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Słonecznikowa w Rybniku.
Rybnik Terapia schematów to podejście integracyjne, które wyrasta z terapii poznawczo-behawioralnej i rozwija jej założenia. Brak motywacji do pracy. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Racławicka w Rybniku.
Miasto: Rybnik
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Kamienna Rybnik Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Pawła Mojżesza w Rybniku.
Pożyczka do: 8200 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Zbliża się czas pójścia Twojego dziecka do przedszkola i chcesz przygotować Was na to ważne wydarzenie? Lęk przed nowymi zadaniami.
Kontakt
Rybnik Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. mjr. Władysława Mażewskiego w Rybniku.
Miasto: Rybnik
Kontakt
Rybnik bezpłatna konsultacja psychologiczna. Poczucie utraty kontroli nad jedzeniem. Opiera się na zmianie nieadaptacyjnych sposobów radzenia sobie z problemami z dzieciństwa.
Miasto: Rybnik
Rybnik Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Rybnik
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. - masz za sobą dramatyczne doświadczenia. Terapia małżeńska. . Psychoterapia. Z wykształ­ce­nia jestem psy­cho­lo­giem i eko­no­mi­stą. psychoterapia w Rybniku.
Miasto: Rybnik
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Bazą mojej pracy jest relacja terapeutyczna oparta na zaufaniu, poczuciu bezpieczeństwa oraz akceptacji. Ma pozytywny wpływ na umysł i ciało. Rybnik Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Rybnik


Rybnik Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Rybniku.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Rybnik ul. Ustronna Myślibórz ; Tuchola ; Śrem .
W swojej pracy korzystam z metod terapii poznawczo-behawioralnej oraz Terapii Schematu. Staramy się wspólnie zmienić nieprzydatne zachowania i zrozumieć emocje za nimi się kryjące. Jestem ważny. Kryzysu w związakach i w relacjach interpersonalnych. I tu tez z pomocą przychodzi psycholog online, seksuolog online. – często czuje się atakowany, rozmowa z nim przypomina walenie głową o ścianę.Nasi pacjenci. Ja nauczyłam się jak radzić sobie z kłębiącymi się natrętnymi myślami, jak usłysześ swój głos i jak jemu zaufać. 00 (rejestracja telefoniczna lub przez e-mail). Pracuję z osobami dorosłymi, młodzieżą, parami. Utrata bliskiej osoby.


 Twój psycholog