Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Gdynia

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Gdynia

Gdynia Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Rozwój osobisty. Etc. Warsztaty. Myśli mogą dotyczyć ważnych dla nas obszarów (religii, odpowiedzialności, zdrowia, higieny, bliskich osób, etc.
Gdynia Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Czereśniowa w Gdyni.
Gdynia Darmowa grupa wsparcia dla ofiar wojny. W latach 2011-2013 pracowałam jako psychoterapeuta w Przemysłowym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w ramach kontraktu NFZ. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. I Armii Wojska Polskiego w Gdyni.
Miasto: Gdynia
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Narcyzowa Gdynia Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. aleja Jana Pawła II w Gdyni.
Pożyczka do: 4500 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Problemy z motywacją. Jestem pierwszym w Polsce certyfikowanym terapeutą grupowej terapii schematów ISST na poziomie zaawansowanym.
Kontakt
Gdynia Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Grodnieńska w Gdyni.
Miasto: Gdynia
Kontakt
Gdynia bezpłatna konsultacja psychologiczna. Kryzysu w związakach i w relacjach interpersonalnych. Prywatnie jestem mamą, a to samo w sobie jest dla mnie niekończącą się nauką.
Miasto: Gdynia
Gdynia Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Gdynia
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Z podwładnymi. Pomoc psychologiczna dla dzieci. Wykorzystuję rysunek, bajki terapeutyczne. ACT – terapia oparta na akceptacji i zaagnażowaniu. psychoterapia w Gdyni.
Miasto: Gdynia
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Zanim się spostrzeżemy, nasze życie zaczyna ograniczać się do obowiązków w pracy,obowiązków w domu. ACT – terapia oparta na akceptacji i zaagnażowaniu. Gdynia Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Gdynia


Gdynia Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Gdyni.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Gdynia ul. Celna Lasek ; Nakło ; Wolsztyn .
Z puntu widzenia terapii schematu wiąże się przede wszystkim z trybami „impulsywnego dziecka” (trudność w kontrolowaniu swojego zachowania), oraz „wewnętrznego ukoiciela” (radzenie sobie z emocjami za pomocą aktywności, po których mamy później poczucie winy). Psychoterapia par. A czasem, by potrafili pożegnać się i pogodzić ze śmiercią.Informacje kontaktowe. Dla młodzieży doświadczającej braku akceptacji, stresu, depresji, problemów rodzinnych. Terapia schematów jest przeznaczona do leczenia osób z zaburzeniami osobowości, lub osób z „przewlekłymi” zaburzeniami np. Rozwój zdolności komunikacyjnych dzieci z perspektywy psychologa.


 Twój psycholog