Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Chorzów

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Chorzów

Chorzów Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Wszystkich obowiązuje dyskrecja i szacunek. Psychoterapia par. Seksuologia. Psychiatria. Nie mamy czasu dla siebie, dla bliskich, dla przyjaciół.
Chorzów Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Filarowa w Chorzowie.
Chorzów Uzależnienie od gier komputerowych. Jak przywrócić bliskość w związku. - straciłeś kogoś bliskiego i mimo upływu czasu nadal cierpisz. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Powstańców w Chorzowie.
Miasto: Chorzów
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Zapłocie Chorzów Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Podmiejska w Chorzowie.
Pożyczka do: 4200 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Wykorzystuję rysunek, bajki terapeutyczne. Radzę sobie. Szkolenie „Warsztat pracy z klientem w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach”.
Kontakt
Chorzów Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Kluczborska w Chorzowie.
Miasto: Chorzów
Kontakt
Chorzów bezpłatna konsultacja psychologiczna. Problemy ze snem. Zapraszam do internetowego gabinetu psychologicznego po porady. Doświadczenie przemocy fizycznej lub psychicznej.
Miasto: Chorzów
Chorzów Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Chorzów
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Zapraszam do dołączenia do grupowej terapii dla nastolatków z zaburzeniami zachowania kształtującymi się w kierunku zaburzenia osobowości z pogranicza. psychoterapia w Chorzowie.
Miasto: Chorzów
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
W celu jak najwyższych standardów wykonywanych usług moją pracę regularnie poddaję superwizji. – jest kompulsywny – nadmiernie dba o szczegóły. Chorzów Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Chorzów


Chorzów Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Chorzowie.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Chorzów ul. Odrodzenia Zduńska Wola ; Opole ; Łosice .
Wszystko zależy od celu pracy, wieku i możliwości dziecka. Ten, kto zna umiar (i cie­szy się tym, co ma), jest bogaty. Pro­wa­dzę prak­ty­kę psy­cho­te­ra­peu­tycz­ną od roku 2007. Dotyczy to często sfery seksualnej. Uważasz że warto wspierać rozwój emocjonalny Twojego dziecka i szukasz pomysłu jak to zrobić? Terapia partnerska. Realistycznych granic i samokontroli.Po odkryciu źródła uzależnienia i usunięciu jej, można dodatkowo zastąpić nieadaptacyjne czynności bardziej przydatnymi. W celu jak najwyższych standardów wykonywanych usług moją pracę regularnie poddaję superwizji. Psychologa i seksuologa.  .


 Twój psycholog