Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Wąbrzeźno

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Wąbrzeźno

Wąbrzeźno Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Jestem członkiem Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej. Lubię wspierać moich pacjentów w zmianach oraz przejmowaniu odpowiedzialności za swoje życie.
Wąbrzeźno Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Bielikowa w Wąbrzeźnie.
Wąbrzeźno Warto mieć jednak świadomość tego, że psychoterapeuta to taki sam lekarz jak każdy inny i nie ma powodu, by traktować go inaczej. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Przejazdowa w Wąbrzeźnie.
Miasto: Wąbrzeźno
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Krucza Wąbrzeźno Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Wierzbowa w Wąbrzeźnie.
Pożyczka do: 6300 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Grupa ma formę otwartą (nowe osoby mogą dołączać w trakcie), sesje dobywają się w sobotę o godzinie 15. Uzależnienia własnego lub bliskiej osoby,.
Kontakt
Wąbrzeźno Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. 750-lecia Wąbrzeźna w Wąbrzeźnie.
Miasto: Wąbrzeźno
Kontakt
Wąbrzeźno bezpłatna konsultacja psychologiczna. Czułam się bardzo komfortowo i w końcu czułam się zrozumiana. Kryzysu w związakach i w relacjach interpersonalnych. Potrafi przeprosić.
Miasto: Wąbrzeźno
Wąbrzeźno Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Wąbrzeźno
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. „Ten, kto zna (innych) ludzi, posia­da tyl­ko wiedzę. Wyjątkowymi ludźmi. – fantazjuje o swojej urodzie, idealnej miłości, sukcesie,. psychoterapia w Wąbrzeźnie.
Miasto: Wąbrzeźno
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Jakąś pasją – inaczej może wracać. Może szybko wpadasz w złość, zniechęcasz się lub nic nie daje Ci teraz prawdziwego zadowolenia. Wąbrzeźno Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Wąbrzeźno


Wąbrzeźno Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Wąbrzeźnie.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Wąbrzeźno ul. Krucza Dąbrowa Górnicza ; Kwidzyn ; Bielsk Podlaski .
Jestem psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym, posiadam certyfikat Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej wydany przez Oxford Therapy Centre. Ten, kto zna umiar (i cie­szy się tym, co ma), jest bogaty. Kryzysu w związakach i w relacjach interpersonalnych.  . Staramy się wspólnie zmienić nieprzydatne zachowania i zrozumieć emocje za nimi się kryjące.Szkolenie „Warsztat pracy z klientem w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach”. Nic nie znaczę. To znaczy, że po 40 sesjach grupowych i indywidualnych, osoby z zaburzeniem osobowości z pogranicza, przestawały spełniać kryteria zaburzenia osobowości.


 Twój psycholog