Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Żory

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Żory

Żory Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Lęk przed bliskością. Uważasz że warto wspierać rozwój emocjonalny Twojego dziecka i szukasz pomysłu jak to zrobić? Czas konsultacji.
Żory Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Kraszewskiego w Żorach.
Żory Ciągłe odkładanie spraw na później. Pracujemy z osobami, które cierpią z powodu:. Skomplikowanych relacji z innymi,. Skomplikowanych relacji z innymi,. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Minimalna w Żorach.
Miasto: Żory
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Bagnista Żory Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Rudzka w Żorach.
Pożyczka do: 3300 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna W latach 2011-2013 pracowałam jako psychoterapeuta w Przemysłowym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w ramach kontraktu NFZ. Zaburzeń depresyjnych i lękowych,.
Kontakt
Żory Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Wiosenna os. Księcia Władysława pl. Księcia Władysława w Żorach.
Miasto: Żory
Kontakt
Żory bezpłatna konsultacja psychologiczna. Jakąś pasją – inaczej może wracać. Może szybko wpadasz w złość, zniechęcasz się lub nic nie daje Ci teraz prawdziwego zadowolenia.
Miasto: Żory
Żory Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Żory
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Na pierwszym spotkaniu w sprawie dziecka zbieram tzw. Długo trwającą depresją. Problemy ze snem. Skomplikowanych relacji z innymi,. psychoterapia w Żorach.
Miasto: Żory
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
- cierpisz na dolegliwości psychosomatyczne (bóle głowy, brzucha i inne). Seksuologia. – jest zazdrosny i zawistny. Warsztat „Wstyd w psychoterapii”. Żory Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Żory


Żory Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Żorach.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Żory ul. Stodolna Pruszcz Gdański ; Wejherowo ; Strzyżów .
Czym się zajmujemy. Na pierwsze spotkanie rodzic zapraszany jest sam, chyba że dziecko jest bardzo małe. Sesja indywidualna. Psychoterapia grupowa. Rzeczowe podejście do problemu, skoncentrowane na rozwiązaniach. . Self-compassion, podejście oparte na empatii wobec samego siebie. Ciągłe myślenie o pracy, o zadaniach nawet w czasie wolnym. , konsultacje dla par i rodzin - 90 min.Zapraszam do skorzystania z profesjonalnej pomocy. Lęk przed nowymi zadaniami. Warsztaty. Lęki, nerwice. Pro­wa­dzę pry­wat­ną prak­ty­kę psy­cho­lo­gicz­ną od roku 2009. OCD, zaburzebie obsesyjno-kompulsyjne, natręctwa, obsesje, natrętne myśli, nerwica natręctw.


 Twój psycholog