Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Koło

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Koło

Koło Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Terapia schematów to podejście integracyjne, które wyrasta z terapii poznawczo-behawioralnej i rozwija jej założenia. Zaburzenia odżywiania.
Koło Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Kolejowa Koło w Kole.
Koło – ma skłonność do nałogów. Problemy z motywacją. – naukę asertywności, radzenia sobie z samopoświęceniem,. Ze współpracownikami. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Niepłomowicka w Kole.
Miasto: Koło
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. 3 Maja Koło Koło Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Niepłomowicka w Kole.
Pożyczka do: 3500 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Zapraszam do dołączenia do grupowej terapii dla nastolatków z zaburzeniami zachowania kształtującymi się w kierunku zaburzenia osobowości z pogranicza.
Kontakt
Koło Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Kolejowa Koło w Kole.
Miasto: Koło
Kontakt
Koło bezpłatna konsultacja psychologiczna. Opiera się na zmianie nieadaptacyjnych sposobów radzenia sobie z problemami z dzieciństwa. Warsztat „Zespół nadpobudliwości psychoruchowej.
Miasto: Koło
Koło Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Koło
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wszystko zależy od celu pracy, wieku i możliwości dziecka. Panika, napady lęku. Boję się. Wykorzystuję rysunek, bajki terapeutyczne. psychoterapia w Kole.
Miasto: Koło
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Praktykę kliniczną prowadzę od 2006 roku, posiadam dyplom magistra psychologii o specjalizacji psychologii klinicznej człowieka dorosłego. Koło Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Koło


Koło Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Kole.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Koło ul. Kolejowa Koło Wejherowo ; Szczytno ; Świdwin .
Najczęściej jest to uczucie duszenia się, bądź kołatania serca, ale także krztuszenia się, napadów zimna i gorąca,  „nóg jak z waty”, zawrotów głowy, mrowienia, trzęsienia się, pocenia, nudności, …. Staramy się wspólnie zmienić nieprzydatne zachowania i zrozumieć emocje za nimi się kryjące. Samoocena zależna od kształtów i wagi ciała.Obok tradycyjnego podejścia poznawczo-behawioralnego jestem entuzjastką terapii schematu oraz nurtu mindfulness, które umożliwiają pracę na kanale emocjonalnym oraz wspierają układanie się w życiu ze sprawami bądź doświadczeniami, których nie możemy zmienić.


 Twój psycholog