Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Wejherowo

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Wejherowo

Wejherowo Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Seksualność i problemy seksualne mężczyzn. Internetowy gabinet psychologiczny Online jest rozwiązaniem niezwykle skutecznym w XXI wieku.
Wejherowo Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. ks. Piotra Skargi w Wejherowie.
Wejherowo Oferuję: konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną osób dorosłych, pomoc w kryzysie oraz w różnego rodzaju problemach osobistych (m. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Mariana Mokwy w Wejherowie.
Miasto: Wejherowo
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Ogrody Nanickie Wejherowo Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Krzywa w Wejherowie.
Pożyczka do: 9500 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Opiera się na uważności i zaangażowaniu. Jestem pierwszym w Polsce certyfikowanym terapeutą grupowej terapii schematów ISST na poziomie zaawansowanym.
Kontakt
Wejherowo Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Gryfa Pomorskiego w Wejherowie.
Miasto: Wejherowo
Kontakt
Wejherowo bezpłatna konsultacja psychologiczna. Oprócz tego, że Pani Marta wykazuje się w każdym stopniu profesjonalizmem, jest ciepłą, współczującą oraz serdeczną kobietą.
Miasto: Wejherowo
Wejherowo Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Wejherowo
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Psychoterapia par. Rozdrażnienie. Poradnictwo psychologiczno-seksuologiczne. Rozwód . Psycholog online. Diagnoza. Przeżywanie długotrwałego smutku, żalu. psychoterapia w Wejherowie.
Miasto: Wejherowo
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Koduje się to jako „zaburzenie nawyków i popędów, nieokreślone” – F63,9. Uzależnienie od gier komputerowych. Pomoc dla par. Wejherowo Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Wejherowo


Wejherowo Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Wejherowie.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Wejherowo ul. Świętopełka Sępólno Krajeńskie ; Słupca ; Pyrzyce .
Wyjątkowymi ludźmi. Każdy może zostać anonimowym i w całkowicie komfortowych warunkach uzyskać wsparcie terapeuty. Coaching. Oziębłość seksualna kobiet – dlaczego kobiety nie mają ochoty na seks? Kryzysy i trudności osobiste. Celem terapii jest m. Warsztaty. Objawia się silnym lękiem o swoje życie lub zdrowie rozpoczynającym się zazwyczaj od jakiegoś objawu somatycznego.Jeżeli przeżywasz kryzys, problemy wydają się nie do rozwiązania, zaczynasz wątpić we własne siły, cierpisz …. Warsztat „Wstyd w psychoterapii”. Wolności wyrażania potrzeb i emocji,. Jestem Certyfikowanym Seksuologiem Klinicznym Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.


 Twój psycholog