Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Żary

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Żary

Żary Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. W latach 2011-2013 pracowałam jako psychoterapeuta w Przemysłowym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w ramach kontraktu NFZ. Zaburzeń depresyjnych i lękowych,.
Żary Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Władysława Reymonta w Żarach.
Żary Jakąś pasją – inaczej może wracać. Może szybko wpadasz w złość, zniechęcasz się lub nic nie daje Ci teraz prawdziwego zadowolenia. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Średnia w Żarach.
Miasto: Żary
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Długosza Żary Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Kurpiowska w Żarach.
Pożyczka do: 7300 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Bliskie są mi metody, mające na celu dostosowanie czasu trwania i tempa terapii do potrzeb pacjenta. Zaburzeń depresyjnych. Nieradzenie sobie z emocjami.
Kontakt
Żary Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Młynarska w Żarach.
Miasto: Żary
Kontakt
Żary bezpłatna konsultacja psychologiczna. Nagłe niekontrolowane objadanie się (zwykle wysokokalorycznym pożywieniem). Poradnictwo psychologiczno-seksuologiczne. Zaburzeń odżywiania.
Miasto: Żary
Żary Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Żary
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Self-compassion, podejście oparte na empatii wobec samego siebie. – fantazjuje o swojej urodzie, idealnej miłości, sukcesie,. – jest chłodny emocjonalnie. psychoterapia w Żarach.
Miasto: Żary
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Metody pracy z dzieckiem z ADHD”. Wsparcie dla rodziców. Kryzysy i trudności osobiste. , konsultacje dla par i rodzin - 90 min. Jak zacząć terapię. Żary Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Żary


Żary Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Żarach.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Żary ul. Czereśniowa Sopot ; Krosno Odrz. ; Nowa Sól .
Zaburzeń zachowania i emocji np. Darmowa grupa wsparcia dla ofiar wojny. W zawodzie psychologa pracuję od 2001 roku. – wyolbrzymia swoje osiągnięcia i talenty. Potrafię to zrobić. Radzę sobie. Konsultacje mają na celu omówienie problemu, wyjaśnienie wątpliwości oraz, w uzasadnionych przypadkach, zaplanowanie dalszego postępowania terapeutycznego.Poradnictwo psychologiczno-seksuologiczne. ACT – terapia oparta na akceptacji i zaagnażowaniu. Realistycznych granic i samokontroli. Ma pozytywny wpływ na umysł i ciało. Lorem ipsum dolor sit amet, con­sec­te­tur adi­pi­scing elit. . Poczucie utraty kontroli nad jedzeniem.


 Twój psycholog