Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Wągrowiec

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Wągrowiec

Wągrowiec Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Pracuję z osobami dorosłymi, młodzieżą, parami. Trudności w relacjach. Prowadzę konsultacje indywidualne i terapię dzieci, młodzieży i osób dorosłych.
Wągrowiec Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Bażantowa w Wągrowcu.
Wągrowiec Grupowa terapia schematów osób z borderline. Każdy może zostać anonimowym i w całkowicie komfortowych warunkach uzyskać wsparcie terapeuty. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Łączna w Wągrowcu.
Miasto: Wągrowiec
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Włodzimierza Kowalskiego pl. bł. Michała Kozala Wągrowiec Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Skocka rondo Skockie w Wągrowcu.
Pożyczka do: 9500 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Doświadczenie poczucia braku sensu życia lub trudności w znalezieniu celu w życiu. Utrata bliskiej osoby. Psychoterapia. Nawigacja po wpisach.
Kontakt
Wągrowiec Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Średnia w Wągrowcu.
Miasto: Wągrowiec
Kontakt
Wągrowiec bezpłatna konsultacja psychologiczna. Cennik indwidualny. Myśli samobójcze. Radzę sobie. Metodologia. Poradnictwo psychologiczno-seksuologiczne. Niechęć do działania, apatia.
Miasto: Wągrowiec
Wągrowiec Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Wągrowiec
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Nawigacja po wpisach. Jeżeli przeżywasz kryzys, problemy wydają się nie do rozwiązania, zaczynasz wątpić we własne siły, cierpisz …. psychoterapia w Wągrowcu.
Miasto: Wągrowiec
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Czułam się bardzo komfortowo i w końcu czułam się zrozumiana. Kryzysu w związakach i w relacjach interpersonalnych. Potrafi przeprosić. Wągrowiec Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Wągrowiec


Wągrowiec Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Wągrowcu.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Wągrowiec ul. Durowo pl. Dworcowy Oborniki ; Chodzież ; Grajewo .
Wizyty u Pani Marty oraz wspaniale dobrane przez nią leki pomogły mi w ustabilizowaniu moich emocji, impulsywności oraz destrukcyjnych zachowań. . Oferuję: konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną osób dorosłych, pomoc w kryzysie oraz w różnego rodzaju problemach osobistych (m. Zaburzeń odżywiania,. Psychoterapia dorosłych. Zaburzeń odżywiania.Psychoterapia młodzieży. Gdy zdecydowałam się na ten kierunek rozwoju wiedziałam, że głównie chcę pracować z rodzicami i dziećmi. W życiu każdego człowieka zdarzają się trudne momenty. Pomoc terapeutyczna często jest konieczna aby uporać się z trudnościami.


 Twój psycholog