Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Lańcut

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Lańcut

Lańcut Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę, uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach i warsztatach. Z podwładnymi. Zaburzeń depresyjnych i lękowych,.
Lańcut Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Tkacka w Łańcucie.
Lańcut Metody pracy z dzieckiem z ADHD”. Jestem sobą. Gdzie przyjmuję. „Ten, kto zna (innych) ludzi, posia­da tyl­ko wiedzę. Potrafi przeprosić. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Jana Kochanowskiego w Łańcucie.
Miasto: Lańcut
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Adama Asnyka Lańcut Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Bolesława Żardeckiego w Łańcucie.
Pożyczka do: 8000 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Boję się. Jeśli jednak terapia ma skończyć się sukcesem, niezbędna jest systematyczna praca, samozaparcie i chęć poprawy ze strony pacjenta.
Kontakt
Lańcut Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Dolniańska w Łańcucie.
Miasto: Lańcut
Kontakt
Lańcut bezpłatna konsultacja psychologiczna. Jestem członkiem Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej. Lubię wspierać moich pacjentów w zmianach oraz przejmowaniu odpowiedzialności za swoje życie.
Miasto: Lańcut
Lańcut Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Lańcut
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. - przepełnia cię lęk. Ter­mi­ny spo­tkań usta­la­ne są z każ­dym z psy­cho­te­ra­peu­tów indywidualnie.  Razem znajdziemy rozwiązanie 🙂 . psychoterapia w Łańcucie.
Miasto: Lańcut
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
W celu skontaktowania się z konkretnym specjalistą, zapraszamy do zakładki O NAS. Spotkania trwają 1,5 godziny z 10-minutową przerwą. Lańcut Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Lańcut


Lańcut Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Łańcucie.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Lańcut ul. Wandy Rutkiewicz Chojnice ; Gostynin ; Sosnowiec .
Wiele osób nie chce być identyfikowanymi ze swoimi problemami i pragną pozostać anonimowi. Następnie odbyłam Kurs Podstawowy Psychoterapii Systemowej Indywidualnej i Rodzin oraz Systemową Terapię Rodzin (II i III stopień zaawansowania), w tym Terapię par i małżeństw – szkolenia organizowane przez Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej.Psychoterapia młodzieży. Gdy zdecydowałam się na ten kierunek rozwoju wiedziałam, że głównie chcę pracować z rodzicami i dziećmi. W życiu każdego człowieka zdarzają się trudne momenty. Pomoc terapeutyczna często jest konieczna aby uporać się z trudnościami.


 Twój psycholog