Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Inowrocław

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Inowrocław

Inowrocław Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Potrafię się cieszyć. – rozmowę w bezpiecznej atmosferze z osobami, które doświadczają podobnych problemów. Sesja indywidualna.
Inowrocław Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Cegielna Inowrocław w Inowrocławiu.
Inowrocław Moje cotygodniowe spotkania były jak deska ratunku, pomagająca dobrnąć do weekendu. Zapraszam do obejrzenia. PsychoterapiaJak zacząć terapię. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Droga do Lotniska Inowrocław w Inowrocławiu.
Miasto: Inowrocław
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Chemiczna Inowrocław Inowrocław Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Jana Molla Inowrocław w Inowrocławiu.
Pożyczka do: 7200 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Także osoby z natury nieśmiałe, lękliwe, wyobcowane, osamotnione, niepełnosprawne mają trudności lub obawy przed spotkaniami osobistymi.
Kontakt
Inowrocław Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Bolesława Śmiałego Inowrocław w Inowrocławiu.
Miasto: Inowrocław
Kontakt
Inowrocław bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wykorzystuję rysunek, bajki terapeutyczne. Radzę sobie. Szkolenie „Warsztat pracy z klientem w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach”.
Miasto: Inowrocław
Inowrocław Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Inowrocław
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Prowadzę terapię własną dla przyszłych terapeutów w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej oraz terapię schematu. - masz problemy wychowawcze. psychoterapia w Inowrocławiu.
Miasto: Inowrocław
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Kryzysów i problemów życiowych,. Zanim się spostrzeżemy, nasze życie zaczyna ograniczać się do obowiązków w pracy,obowiązków w domu. Inowrocław Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Inowrocław


Inowrocław Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Inowrocławiu.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Inowrocław ul. Powstańców Wielkopolskich Inowrocław Wolsztyn ; Jawor ; Łosice .
Witam Cię serdecznie na mojej stronie i zapraszam do zapoznania się z ofertą. Pro­wa­dzę prak­ty­kę psy­cho­te­ra­peu­tycz­ną od roku 2007. Jeżeli mamy wrażenie, że poczucie izolacji, spadek pewności siebie i przygnębienie nie opuszczają nas przez dłuższy czas, powinniśmy rozważyć udanie się do specjalisty. Dla młodzieży doświadczającej braku akceptacji, stresu, depresji, problemów rodzinnych., konsultacje dla par i rodzin - 90 min. Psychoterapia dorosłych. Wszystko zależy od celu pracy, wieku i możliwości dziecka. Jeśli:. Ten, kto zwy­cię­ża innych, jest (tyl­ko) silny. - masz trudności w kontaktach z innymi ludźmi. – wyolbrzymia swoje osiągnięcia i talenty.


 Twój psycholog