Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Sławno

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Sławno

Sławno Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Wolności wyrażania potrzeb i emocji,. A czasem, by potrafili pożegnać się i pogodzić ze śmiercią. – wykorzystuje innych do własnych celów.
Sławno Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Słoneczna w Sławnie.
Sławno Nie chce mi się. Skontaktuj się. Bazą mojej pracy jest relacja terapeutyczna oparta na zaufaniu, poczuciu bezpieczeństwa oraz akceptacji. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Adama Mickiewicza w Sławnie.
Miasto: Sławno
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Ignacego Daszyńskiego Sławno Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Józefa Mireckiego w Sławnie.
Pożyczka do: 4500 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Boję się. Jeśli jednak terapia ma skończyć się sukcesem, niezbędna jest systematyczna praca, samozaparcie i chęć poprawy ze strony pacjenta.
Kontakt
Sławno Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Niepłomowicka w Sławnie.
Miasto: Sławno
Kontakt
Sławno bezpłatna konsultacja psychologiczna. Czułam się bardzo komfortowo i w końcu czułam się zrozumiana. Kryzysu w związakach i w relacjach interpersonalnych. Potrafi przeprosić.
Miasto: Sławno
Sławno Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Sławno
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Najważniejszy w pracy jest kontakt między klientem i psychologiem, czyli relacja terapeutyczna. Psycholog, seksuolog, psychoterapeuta. psychoterapia w Sławnie.
Miasto: Sławno
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Kryzysów i problemów życiowych,. Zanim się spostrzeżemy, nasze życie zaczyna ograniczać się do obowiązków w pracy,obowiązków w domu. Sławno Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Sławno


Sławno Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Sławnie.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Sławno ul. Marii Curie-Skłodowskiej Mikołów ; Nowy Targ ; Włodawa .
. Zapraszam do dołączenia do grupowej terapii dla osób z zaburzeniem osobowości z pogranicza – borderline. Może pomóc Ci lepiej radzić sobie z trudnościami i postępować w zgodzie ze sobą. Terapia polega na wzmacnianiu trybu „zdrowego dorosłego”, który musi być na tyle silny, aby przejąć kontrolę nad nieadaptacyjnymi trybami radzenia sobie.Darmowa grupa wsparcia dla ofiar wojny. Czuję smutek. W swojej pracy korzystam z metod terapii poznawczo-behawioralnej oraz Terapii Schematu. Może dotyczyć niezasługiwania na miłość, poczucia nieadekwatności, niestabilności relacji, opuszczenia, poczucia wewnętrznego defektu lub niekompetencji.


 Twój psycholog