Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Rawicz

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Rawicz

Rawicz Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. TSR – Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach. Witam Cię serdecznie na mojej stronie i zapraszam do zapoznania się z ofertą. Psychoterapia par.
Rawicz Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Wazów w Rawiczu.
Rawicz Oferuję: konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną osób dorosłych, pomoc w kryzysie oraz w różnego rodzaju problemach osobistych (m. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Stawowa w Rawiczu.
Miasto: Rawicz
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Wiosenna Rawicz Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Ignacego Buszy w Rawiczu.
Pożyczka do: 8200 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Psychiatria. Warto mieć jednak świadomość tego, że psychoterapeuta to taki sam lekarz jak każdy inny i nie ma powodu, by traktować go inaczej.
Kontakt
Rawicz Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. gen. Józefa Hallera w Rawiczu.
Miasto: Rawicz
Kontakt
Rawicz bezpłatna konsultacja psychologiczna. Na pierwszym spotkaniu w sprawie dziecka zbieram tzw. Długo trwającą depresją. Problemy ze snem. Skomplikowanych relacji z innymi,.
Miasto: Rawicz
Rawicz Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Rawicz
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Lęk przed bliskością. Uważasz że warto wspierać rozwój emocjonalny Twojego dziecka i szukasz pomysłu jak to zrobić? Czas konsultacji. psychoterapia w Rawiczu.
Miasto: Rawicz
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Zaburzeń odżywiania. Self-compassion, podejście oparte na empatii wobec samego siebie. Psychiatria. Na pierwszym spotkaniu w sprawie dziecka zbieram tzw. Rawicz Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Rawicz


Rawicz Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Rawiczu.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Rawicz ul. Kazimierza Pużaka Siedlce ; Opole Lubelskie ; Krosno Odrz. .
Każda zmiana na lepsze, nawet niewielka, warta jest podjęcia wysiłku. Jeżeli już wiesz, że potrzebujesz pomocy i czytasz te komentarze, pozwól proszę dam Ci radę :nie zwlekaj, nie katuj się pytaniami i pozwól sobie pomóc. TRE® pozwala uwolnić się od napięć, skutków stresów oraz traumatycznych przeżyć i dolegliwości psychosomatycznych.Ukończyłam również kurs Terapii Skoncentrowanej na Emocjach (EFT), biorę udział w kursie Terapii dla par metodą EFT oraz jestem w procesie certyfikacyjnym psychoterapeuty EFT.   Doceniam rolę ciała w życiu człowieka i inspiruję się metodami pracy z ciałem zaczerpniętymi m.


 Twój psycholog