Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Pińczów

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Pińczów

Pińczów Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Konsultacja dla pary - 350 zł Konsultacja dla rodzin - 350 zł Sesja terapii pary - 350 zł Sesja terapii rodziny - 350 zł. Pomoc indywidualna.
Pińczów Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Jana Góreckiego w Pińczowie.
Pińczów Wszystko zależy od celu pracy, wieku i możliwości dziecka. Panika, napady lęku. Boję się. Wykorzystuję rysunek, bajki terapeutyczne. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Zacisze w Pińczowie.
Miasto: Pińczów
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Armii Ludowej Pińczów Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Wincentego Witosa w Pińczowie.
Pożyczka do: 4500 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Pomoc psychoterapeuty może być rozwiązaniem. Zbliża się czas pójścia Twojego dziecka do przedszkola i chcesz przygotować Was na to ważne wydarzenie?
Kontakt
Pińczów Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Hugona Kołłątaja w Pińczowie.
Miasto: Pińczów
Kontakt
Pińczów bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wolności wyrażania potrzeb i emocji,. I internetu. Zawo­do­wo pra­cu­ję jako psy­cho­log, psy­cho­te­ra­peu­ta i media­tor.
Miasto: Pińczów
Pińczów Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Pińczów
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. 00 (rejestracja telefoniczna lub przez e-mail). Spontaniczności,. Podporządkowaniem, poczuciem wadliwości, niskim poczuciem własnej wartości,. psychoterapia w Pińczowie.
Miasto: Pińczów
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Kryzysu w związakach i w relacjach interpersonalnych. W swojej pracy korzystam z metod terapii poznawczo-behawioralnej oraz Terapii Schematu. Pińczów Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Pińczów


Pińczów Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Pińczowie.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Pińczów ul. Batalionów Chłopskich Wodzisław Śląski ; Giżycko ; Lipsko .
Zapraszam do skorzystania z profesjonalnej pomocy. To znaczy, że po 40 sesjach grupowych i indywidualnych, osoby z zaburzeniem osobowości z pogranicza, przestawały spełniać kryteria zaburzenia osobowości. Natomiast psychoterapeuci tworzący zespół pracują w różnych modalnościach terapeutycznych: poznawczo- behawioralnej, psychodynamicznej, czy Gestalt.Uzależnienie od seksu, czyli hiperseksualność. Zajęcia grupowe odbywają się w różnych lokalizacjach na terenie Trójmiasta i okolic. Kochając, odchodząc, zostając GRUPA WSPARCIA DLA PARTNEREK NARCYZÓW. Seksuologia. Grupowa terapia schematów osób z borderline.


 Twój psycholog