Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Namysłów

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Namysłów

Namysłów Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Metody pracy z dzieckiem z ADHD”. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam jako terapeuta dzieci z autyzmem oraz innymi trudnościami rozwojowymi.
Namysłów Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Spokojna w Namysłowie.
Namysłów Człowieka traktuję jako zintegrowaną całość, w której ciało, psychika i relacje z innymi wzajemnie na siebie oddziałują. Cennik indwidualny. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Makowa w Namysłowie.
Miasto: Namysłów
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Krakowska Namysłów Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Malinowa w Namysłowie.
Pożyczka do: 4200 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Szkolenie „Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne” poziom I. ACT – terapia oparta na akceptacji i zaagnażowaniu.
Kontakt
Namysłów Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Namysłowie.
Miasto: Namysłów
Kontakt
Namysłów bezpłatna konsultacja psychologiczna. Szkolenie 3- stopniowe „Terapia behawioralna dzieci z autyzmem”. - masz problemy wychowawcze. Warsztat „Zespół nadpobudliwości psychoruchowej.
Miasto: Namysłów
Namysłów Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Namysłów
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wielu ludzi poszukując pomocy, nie jest w stanie dopasować swoich ram czasowych do godzin prac terapeutów. Psychoterapia służy poprawie komfortu życia. psychoterapia w Namysłowie.
Miasto: Namysłów
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Zaburzeń seksualnych (dysfunkcje, fobie, osoby LGBT),. . Spędzanie zbyt dużej ilości czasu w pracy. Obawa przed niepowodzeniem. Warsztaty. Namysłów Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Namysłów


Namysłów Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Namysłowie.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Namysłów ul. Kolejowa Sępólno Krajeńskie ; Będzin ; Wysokie Mazowieckie .
– wymaga podziwu. Dla młodzieży doświadczającej braku akceptacji, stresu, depresji, problemów rodzinnych. Terapia jest szansą na lepsze zrozumienie siebie, swojego zachowania oraz do uporania się z problemami w relacjach z sobą i z innymi ludźmi. ACT jest terapią należącą do trzeciej fali psychoterapii poznawczo-behawioalnych. Informacje kontaktowe.Wiele osób nie chce być identyfikowanymi ze swoimi problemami i pragną pozostać anonimowi. Pracujemy z osobami, które cierpią z powodu:. Psychoterapia grupowa. Witam Cię serdecznie na mojej stronie i zapraszam do zapoznania się z ofertą. Lęk przed nowymi zadaniami.


 Twój psycholog