Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Lubliniec

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Lubliniec

Lubliniec Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. - masz za sobą dramatyczne doświadczenia. Terapia małżeńska. . Psychoterapia. Z wykształ­ce­nia jestem psy­cho­lo­giem i eko­no­mi­stą.
Lubliniec Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Jabłkowa w Lublińcu.
Lubliniec 00 (rejestracja telefoniczna lub przez e-mail). Spontaniczności,. Podporządkowaniem, poczuciem wadliwości, niskim poczuciem własnej wartości,. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. plac Kaszubski w Lublińcu.
Miasto: Lubliniec
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. plac Kaszubski Lubliniec Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Grodnieńska w Lublińcu.
Pożyczka do: 5500 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Oferuję: konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną osób dorosłych, pomoc w kryzysie oraz w różnego rodzaju problemach osobistych (m.
Kontakt
Lubliniec Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Marii Konopnickiej w Lublińcu.
Miasto: Lubliniec
Kontakt
Lubliniec bezpłatna konsultacja psychologiczna. Najważniejszy w pracy jest kontakt między klientem i psychologiem, czyli relacja terapeutyczna. Psycholog, seksuolog, psychoterapeuta.
Miasto: Lubliniec
Lubliniec Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Lubliniec
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Zajęcia grupowe odbywają się w różnych lokalizacjach na terenie Trójmiasta i okolic. Opiera się na uważności i zaangażowaniu. psychoterapia w Lublińcu.
Miasto: Lubliniec
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Schema therapy in Englisch. (Osoby z samookaleczeniami, wahaniami nastroju, poczuciem pustki, lękiem przed opuszczeniem). Boję się. Lubliniec Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Lubliniec


Lubliniec Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Lublińcu.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Lubliniec ul. Lubliniec Grodzisk Mazowiecki ; Prudnik ; Nowy Targ .
Psychoterapia służy poprawie komfortu życia. – ustala zasady, ale sam się do nich nie stosuje. - straciłeś kogoś bliskiego i mimo upływu czasu nadal cierpisz. Poczucie utraty kontroli nad jedzeniem. Odczuwasz trudności jako młody rodzic? Potrzebujesz wsparcia i pomocy w zrozumieniu nowego członka rodziny. Psychoterapia Indywidualna. Umów konsultację.Praktykę kliniczną prowadzę od 2006 roku, posiadam dyplom magistra psychologii o specjalizacji psychologii klinicznej człowieka dorosłego. 50 minutowa sesja terapeutyczna: 130 zł. Doświadczenie poczucia braku sensu życia lub trudności w znalezieniu celu w życiu.


 Twój psycholog