Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Gniezno

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Gniezno

Gniezno Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Władzy, etc. Należy do „trzeciej fali” terapii poznawczo-behawioralnych. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółową OFERTĄ.
Gniezno Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Składowa w Gnieznie.
Gniezno Poczucie utraty kontroli nad jedzeniem. Poczucie utraty kontroli nad jedzeniem. – uważa, że jest wyjątkowy i chce spotykać się tylko z. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Rybna w Gnieznie.
Miasto: Gniezno
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Hetmańska Gniezno Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Zatorze w Gnieznie.
Pożyczka do: 5500 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna OfertaKonsultacjePsychoterpiaGrupy wsparcia. Psychoterapia. Co proponuję:. Pra­cu­ję pod super­wi­zją. MOJE METODY PRACY. Jestem sobą.
Kontakt
Gniezno Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Bluszczowa w Gnieznie.
Miasto: Gniezno
Kontakt
Gniezno bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wszystkich obowiązuje dyskrecja i szacunek. OCD, zaburzebie obsesyjno-kompulsyjne, natręctwa, obsesje, natrętne myśli, nerwica natręctw.
Miasto: Gniezno
Gniezno Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Gniezno
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Na pierwszym spotkaniu w sprawie dziecka zbieram tzw. Może szybko wpadasz w złość, zniechęcasz się lub nic nie daje Ci teraz prawdziwego zadowolenia. psychoterapia w Gnieznie.
Miasto: Gniezno
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Niepokoi Cię coś w rozwoju Twojego dziecka albo wiesz, że jest dzieckiem wymagającym wczesnego wspomagania rozwoju i chcesz mu to zapewnić? Gniezno Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Gniezno


Gniezno Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Gnieznie.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Gniezno ul. Alfreda Bema Gryfino ; Nowy Dwór Gdański ; Olecko .
Czas konsultacji. Myśli mogą dotyczyć ważnych dla nas obszarów (religii, odpowiedzialności, zdrowia, higieny, bliskich osób, etc. Diagnoza psychologiczna i seksuologiczna obejmuje badanie narzędziami badawczymi (testy, kwestionariusze, inwentarze), wywiad psychologiczny (w zależności od potrzeb, także uwzględniający przebieg rozwoju psychoseksualnego) i ustalana jest indywidualnie., konsultacje dla par i rodzin - 90 min. Psychoterapia dorosłych. Wszystko zależy od celu pracy, wieku i możliwości dziecka. Jeśli:. Ten, kto zwy­cię­ża innych, jest (tyl­ko) silny. - masz trudności w kontaktach z innymi ludźmi. – wyolbrzymia swoje osiągnięcia i talenty.


 Twój psycholog