Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Kielce

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Kielce

Kielce Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Boję się. Metody i formy pracy są zawsze dostosowane do klienta i charakteru zgłaszanych trudności. Seksualność i problemy seksualne mężczyzn.
Kielce Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Modlińska Kielce w Kielcach.
Kielce Prowadzę terapię własną dla przyszłych terapeutów w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej oraz terapię schematu. PsychoterapiaJak zacząć terapię. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Sokola Kielce w Kielcach.
Miasto: Kielce
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Plac Świętego Wojciecha Kielce Kielce Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Sabinówek Kielce w Kielcach.
Pożyczka do: 3300 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Potrafię się cieszyć. – rozmowę w bezpiecznej atmosferze z osobami, które doświadczają podobnych problemów. Sesja indywidualna.
Kontakt
Kielce Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Henryka Sienkiewicza Kielce w Kielcach.
Miasto: Kielce
Kontakt
Kielce bezpłatna konsultacja psychologiczna. Lęk przed przytyciem, pomimo niskiej wagi ciała. Ter­mi­ny spo­tkań usta­la­ne są z każ­dym z psy­cho­te­ra­peu­tów indywidualnie.
Miasto: Kielce
Kielce Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Kielce
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Cennik dla par/rodzin. Po odkryciu źródła uzależnienia i usunięciu jej, można dodatkowo zastąpić nieadaptacyjne czynności bardziej przydatnymi. psychoterapia w Kielcach.
Miasto: Kielce
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
– rozmowę w bezpiecznej atmosferze z osobami, które doświadczają podobnych problemów. 00 (rejestracja telefoniczna lub przez e-mail). Kielce Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Kielce


Kielce Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Kielcach.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Kielce ul. Gruchawka Kielce Strzelin ; Polkowice ; Krotoszyn .
Psycholog, seksuolog, psychoterapeuta. Obecnie pracuję w przedszkolu oraz w Ośrodku Wczesnej Interwencji i Wspomagania Rozwoju, gdzie widzę jaką moc, dla radzenia sobie dziecka z wyzwaniami, ma wspierająca rodzina. Terapia Schematu jest innowacyjnym, zintegrowanym podejściem terapeutycznym, które rozwinęło się z tradycyjnej terapii poznawczo-behawioralnej.Nie wiem kim jestem. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam jako terapeuta dzieci z autyzmem oraz innymi trudnościami rozwojowymi. Pojęcie schematu wywodzi się z terapii poznawczo-behawioralnej, teorii przywiązania, idei psychodynamicznych oraz terapii skoncentrowanych na emocjach.


 Twój psycholog