Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Mrągowo

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Mrągowo

Mrągowo Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Nieśmiałość. Zaburzeń depresyjnych. Grupa ma formę otwartą (nowe osoby mogą dołączać w trakcie), sesje dobywają się w sobotę o godzinie 15.
Mrągowo Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Lubelska w Mrągowie.
Mrągowo Odczuwanie napięcia, rozdrażnienia lub przygnębienia. Rozwój zdolności komunikacyjnych dzieci z perspektywy psychologa. Nieśmiałość. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Orla w Mrągowie.
Miasto: Mrągowo
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Leśna Mrągowo Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Henryka Sienkiewicza w Mrągowie.
Pożyczka do: 3200 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Nieśmiałość. - cierpisz na dolegliwości psychosomatyczne (bóle głowy, brzucha i inne). 50 minutowa sesja terapeutyczna: 130 zł.
Kontakt
Mrągowo Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Wolności w Mrągowie.
Miasto: Mrągowo
Kontakt
Mrągowo bezpłatna konsultacja psychologiczna. Cennik dla par/rodzin. Po odkryciu źródła uzależnienia i usunięciu jej, można dodatkowo zastąpić nieadaptacyjne czynności bardziej przydatnymi.
Miasto: Mrągowo
Mrągowo Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Mrągowo
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wszystkich obowiązuje dyskrecja i szacunek. OCD, zaburzebie obsesyjno-kompulsyjne, natręctwa, obsesje, natrętne myśli, nerwica natręctw. psychoterapia w Mrągowie.
Miasto: Mrągowo
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Praktykę kliniczną prowadzę od 2006 roku, posiadam dyplom magistra psychologii o specjalizacji psychologii klinicznej człowieka dorosłego. Mrągowo Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Mrągowo


Mrągowo Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Mrągowie.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Mrągowo ul. Dziękczynna Świdnik ; Świdwin ; Kłodzko .
. Warsztaty. Krótkie wprowadzenie do ACT w języku angielskim: https://www. W swojej pracy skupiam się przede wszystkim na tym, aby zrozumieć mechanizmy, jakimi kierują się osoby, które do mnie przychodzą. Żyje mi się o wiele lepiej i jestem wdzięczny, że go spotkałem. – uważa, że ma wyjątkowe uprawnienia, inni powinni mu się podporządkować.Depresji, obniżonego nastroju, żalu po stracie,. Rzeczowe podejście do problemu, skoncentrowane na rozwiązaniach. Jak przywrócić bliskość w związku. – uważa, że jest wyjątkowy i chce spotykać się tylko z. – uważa, że ma wyjątkowe uprawnienia, inni powinni mu się podporządkować.


 Twój psycholog