Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Katowice

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Katowice

Katowice Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Kryzysu w związakach i w relacjach interpersonalnych. Prywatnie jestem mamą, a to samo w sobie jest dla mnie niekończącą się nauką.
Katowice Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Batalionów Chłopskich Katowice w Katowicach.
Katowice Pomoc terapeutyczna często jest konieczna aby uporać się z trudnościami. Samoocena zależna od kształtów i wagi ciała. Ze współpracownikami. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Kopalniana Katowice w Katowicach.
Miasto: Katowice
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Stoińskiego Katowice Katowice Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Giszowiecka Katowice w Katowicach.
Pożyczka do: 10850 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Czym jest psychoterapia psychodynamiczna? Lęku i niepokoju,. Rozwój osobisty. Diagnoza. Rozwój osobisty. Seksualność i problemy seksualne mężczyzn.
Kontakt
Katowice Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. 23 Czerwca Katowice w Katowicach.
Miasto: Katowice
Kontakt
Katowice bezpłatna konsultacja psychologiczna. Nie mamy czasu dla siebie, dla bliskich, dla przyjaciół. – uważa, że ma wyjątkowe uprawnienia, inni powinni mu się podporządkować.
Miasto: Katowice
Katowice Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Katowice
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Pojęcie schematu wywodzi się z terapii poznawczo-behawioralnej, teorii przywiązania, idei psychodynamicznych oraz terapii skoncentrowanych na emocjach. psychoterapia w Katowicach.
Miasto: Katowice
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Metody pracy z dzieckiem z ADHD”. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam jako terapeuta dzieci z autyzmem oraz innymi trudnościami rozwojowymi. Katowice Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Katowice


Katowice Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Katowicach.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Katowice ul. Krogulcza Katowice Bartoszyce ; Złotów ; Kamień Pomorski .
Psychoterapia. Podczas mojej pracy integruję różne podejścia. – wiedzę, jak postępować z narcyzami. Jeżeli mamy wrażenie, że poczucie izolacji, spadek pewności siebie i przygnębienie nie opuszczają nas przez dłuższy czas, powinniśmy rozważyć udanie się do specjalisty. Oferta. Ser­decz­nie zapra­szam do wspól­nej pracy… ♥. Psychoterapia par.Gdy zdecydowałam się na ten kierunek rozwoju wiedziałam, że głównie chcę pracować z rodzicami i dziećmi. Warsztaty. Jestem człon­kiem Pol­skie­go Towa­rzy­stwa Psy­cho­lo­gicz­ne­go oraz Pol­skie­go Cen­trum Media­cji. Jednorazowa konsultacja psychologiczna: 130 zł.


 Twój psycholog