Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Gryfice

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Gryfice

Gryfice Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Internetowy gabinet psychologiczny Online jest rozwiązaniem niezwykle skutecznym w XXI wieku. Zaburzeń seksualnych (dysfunkcje, fobie, osoby LGBT),.
Gryfice Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Bracka w Gryficach.
Gryfice Rozwój osobisty. Lęk przed nowymi zadaniami. Seks po alkoholu – czemu kobiety wolą się kochać po alkoholu. Lęk przed nowymi zadaniami. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Melchiora Wańkowicza w Gryficach.
Miasto: Gryfice
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Broniszewska Gryfice Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Spacerowa w Gryficach.
Pożyczka do: 9500 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Wszystkich obowiązuje dyskrecja i szacunek. Psychoterapia par. Seksuologia. Psychiatria. Nie mamy czasu dla siebie, dla bliskich, dla przyjaciół.
Kontakt
Gryfice Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Sopocka w Gryficach.
Miasto: Gryfice
Kontakt
Gryfice bezpłatna konsultacja psychologiczna. Koduje się to jako „zaburzenie nawyków i popędów, nieokreślone” – F63,9. Uzależnienie od gier komputerowych. Pomoc dla par.
Miasto: Gryfice
Gryfice Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Gryfice
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Zaburzeń odżywiania. Self-compassion, podejście oparte na empatii wobec samego siebie. Psychiatria. Na pierwszym spotkaniu w sprawie dziecka zbieram tzw. psychoterapia w Gryficach.
Miasto: Gryfice
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Konsultacje indywidualne trwają 50 min. Z czasem czułam się na tyle mocna i pewna siebie, że nie potrzebowałam już więcej spotkań. Gryfice Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Gryfice


Gryfice Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Gryficach.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Gryfice ul. Nadbrzeżna Piekary Śląskie ; Oświęcim ; Zambrów .
Ja nauczyłam się jak radzić sobie z kłębiącymi się natrętnymi myślami, jak usłysześ swój głos i jak jemu zaufać. Należy do „trzeciej fali” terapii poznawczo-behawioralnych. Jak zacząć terapię. Ciągłe myślenie o pracy, o zadaniach nawet w czasie wolnym. Z bioenergetyki Lowena. Pani Sylwia była aktywna w rozmowie. Psychoterapia dorosłych.Wiele osób nie chce być identyfikowanymi ze swoimi problemami i pragną pozostać anonimowi. O złości (z przymrużeniem rodzicielskiego oka 😊). Nieradzenie sobie z emocjami. Gdańskich klientów zapraszam na konsultacje psychologiczne i seksuologiczne – indywidualne i w parach.


 Twój psycholog