Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Gorlice

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Gorlice

Gorlice Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Władzy, etc. Ciągłe odkładanie spraw na później. Seksualność i problemy seksualne mężczyzn. Warsztaty. Etc. Czas konsultacji.
Gorlice Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Krakowska w Gorlicach.
Gorlice Zapraszam do skorzystania z profesjonalnej pomocy. Metody i formy pracy są zawsze dostosowane do klienta i charakteru zgłaszanych trudności. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Władysława Michny w Gorlicach.
Miasto: Gorlice
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Janusza Korczaka Gorlice Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Dukielska w Gorlicach.
Pożyczka do: 6300 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Psychoterapia Indywidualna. Psychoterapia. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam jako terapeuta dzieci z autyzmem oraz innymi trudnościami rozwojowymi.
Kontakt
Gorlice Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. 11 Listopada w Gorlicach.
Miasto: Gorlice
Kontakt
Gorlice bezpłatna konsultacja psychologiczna. Problemy ze snem. Zapraszam do internetowego gabinetu psychologicznego po porady. Doświadczenie przemocy fizycznej lub psychicznej.
Miasto: Gorlice
Gorlice Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Gorlice
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. I internetu. Brak motywacji do pracy. - masz problemy wychowawcze. Wiele osób nie chce być identyfikowanymi ze swoimi problemami i pragną pozostać anonimowi. psychoterapia w Gorlicach.
Miasto: Gorlice
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Nieśmiałość. Dla chorych (nie tylko onkologicznie) i ich bliskich - również dla dzieci - by wzajemnie wspierali się zmierzając do pokonania choroby. Gorlice Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Gorlice


Gorlice Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Gorlicach.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Gorlice ul. Polna Łódź ; Łęczyca ; Jastrzębie Zdrój .
Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam jako terapeuta dzieci z autyzmem oraz innymi trudnościami rozwojowymi. Czas poje­dyn­cze­go spo­tka­nia wyno­si 55 lub 60 minut – w zależ­no­ści od kon­kret­ne­go tera­peu­ty. Wierzę w mądrość dzieci i chętnie potowarzyszę wam w zrozumieniu tego co chcą nam zakomunikować. Uzależnienie od seksu, czyli hiperseksualność.. Na pierwszych sesjach ustalamy zasady, wstępnie określamy też problem nad którym klient chciałby pracować i klient decyduje czy chce pracować nad swoim problemem ze mną. Psychiatria. Szkolenie „Warsztat pracy z klientem w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach”.


 Twój psycholog