Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Łódź

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Łódź

Łódź Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Pojęcie schematu wywodzi się z terapii poznawczo-behawioralnej, teorii przywiązania, idei psychodynamicznych oraz terapii skoncentrowanych na emocjach.
Łódź Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Chmurna [Widzew] w Łodzi.
Łódź Uzależnienie od seksu, czyli hiperseksualność. Prywatnie jestem mamą, a to samo w sobie jest dla mnie niekończącą się nauką. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Marmurowa [Bałuty] w Łodzi.
Miasto: Łódź
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Księżycowa [Bałuty] Łódź Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Kanclerska [Górna] w Łodzi.
Pożyczka do: 3500 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Czym jest psychoterapia psychodynamiczna? Lęku i niepokoju,. Rozwój osobisty. Diagnoza. Rozwój osobisty. Seksualność i problemy seksualne mężczyzn.
Kontakt
Łódź Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Malachitowa [Bałuty] w Łodzi.
Miasto: Łódź
Kontakt
Łódź bezpłatna konsultacja psychologiczna. Jeśli jednak terapia ma skończyć się sukcesem, niezbędna jest systematyczna praca, samozaparcie i chęć poprawy ze strony pacjenta.
Miasto: Łódź
Łódź Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Łódź
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Konsultacje seksuologiczne. Jestem psy­cho­lo­giem i psy­cho­te­ra­peut­ką, człon­kiem Pol­skie­go Towa­rzy­stwa Psy­cho­lo­gicz­ne­go. psychoterapia w Łodzi.
Miasto: Łódź
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Identyfikacja i odzyskanie kontaktu z emocjami leżącymi u podłoża schematu, aby móc adekwatnie zadbać o swoje potrzeby emocjonalne w codziennym życiu. Łódź Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Łódź


Łódź Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Łodzi.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Łódź ul. Szara [Górna] Siedlce ; Kraków ; Kościerzyna .
W latach 2011-2013 pracowałam jako psychoterapeuta w Przemysłowym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w ramach kontraktu NFZ. Czym się zajmujemy. Nic nie znaczę. - masz kłopoty ze snem. Skomplikowanych relacji z innymi,. – ma skłonność do nałogów. Jestem providerem TRE® i QEC Certified Practitioner, członkiem Polskiego Stowarzyszenia TRE® oraz członkiem Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej.– jest chłodny emocjonalnie. Psychoterapia par. Grupowa terapia schematów osób z borderline. Może dotyczyć niezasługiwania na miłość, poczucia nieadekwatności, niestabilności relacji, opuszczenia, poczucia wewnętrznego defektu lub niekompetencji.


 Twój psycholog