Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Szczecin

Nowe oferty dodane w lutym 2023 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ / Szczecin

Szczecin Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. W celu skontaktowania się z konkretnym specjalistą, zapraszamy do zakładki O NAS. Spotkania trwają 1,5 godziny z 10-minutową przerwą.
Szczecin Bezpłatna Psychoterapia indywidualna. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Ekologiczna w Szczecinie.
Szczecin Schema therapy in Englisch. Jeżeli przeżywasz kryzys, problemy wydają się nie do rozwiązania, zaczynasz wątpić we własne siły, cierpisz …. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Turystyczna w Szczecinie.
Miasto: Szczecin
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Elbląska bulw. Elbląski Szczecin Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Lwiej Paszczy w Szczecinie.
Pożyczka do: 4800 zl tys. zł
Szczecin bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ. Zapraszam do dołączenia do grupowej terapii dla nastolatków z zaburzeniami zachowania kształtującymi się w kierunku zaburzenia osobowości z pogranicza.
Kontakt
Szczecin NFZ psycholog dziecięcy. Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta wolne terminy w lutym 2023 . Zapraszamy  ul. Pawła Stalmacha w Szczecinie.
Miasto: Szczecin
Kontakt
Szczecin bezpłatna konsultacja psychologiczna. Zapraszam do obejrzenia. Rozdrażnienie. Głów­ną zasa­dą, któ­rą kie­ru­je­my się w swo­jej pra­cy jest dobro klien­ta.
Miasto: Szczecin
Szczecin Bezpłatna konsultacja psychologiczna. NFZ psycholog dziecięcy. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Szczecin
Szczecin bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ. Jestem psy­cho­lo­giem i psy­cho­te­ra­peut­ką, człon­kiem Pol­skie­go Towa­rzy­stwa Psy­cho­lo­gicz­ne­go. – ma skłonność do nałogów. psychoterapia na nfz w Szczecinie.
Miasto: Szczecin
Szczecin bezpłatna pomoc psychologiczna. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta wolne terminy w lutym 2023 .
Pomoc terapeutyczna często jest konieczna aby uporać się z trudnościami. Samoocena zależna od kształtów i wagi ciała. Ze współpracownikami. Szczecin Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w lutym 2023 psychoterapia na nfz. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Szczecin


Szczecin Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Szczecinie.

Kategoria:
Rodzaj: dobry psychoterapeuta wolne terminy w lutym 2023
Dodano: 1 Luty 2023 08:36

Psychoterapia indywidualna na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w lutym 2023
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Szczecin ul. Obotrycka Morąg ; Ełk ; Prudnik .

Lubię wspierać moich pacjentów w zmianach oraz przejmowaniu odpowiedzialności za swoje życie. Pomoc psychologiczna dla dzieci. Poczucie utraty kontroli nad jedzeniem. Konsultacja dla pary - 350 zł Konsultacja dla rodzin - 350 zł Sesja terapii pary - 350 zł Sesja terapii rodziny - 350 zł.


 Twój psycholog