Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Gdańsk

Nowe oferty dodane w październiku 2023 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ / Gdańsk

Gdańsk Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Szkolenie 3- stopniowe „Terapia behawioralna dzieci z autyzmem”. - masz problemy wychowawcze. Warsztat „Zespół nadpobudliwości psychoruchowej.
Gdańsk Bezpłatna Psychoterapia indywidualna. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Pusta w Gdańsku.
Gdańsk Nagłe niekontrolowane objadanie się (zwykle wysokokalorycznym pożywieniem). Terapia par. Na pierwszym spotkaniu w sprawie dziecka zbieram tzw. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Jodłowa w Gdańsku.
Miasto: Gdańsk
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Wały Jagiellońskie Gdańsk Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Łagiewniki w Gdańsku.
Pożyczka do: 8500 zl tys. zł
Gdańsk bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ. Szkolenie dla członków zespołów interdyscyplinarnych z zakresu przeciwdziałania przemocy i patologiom społecznym. – jest zazdrosny i zawistny.
Kontakt
Gdańsk NFZ psycholog dziecięcy. Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta wolne terminy w październiku 2023 . Zapraszamy  ul. Wydmy w Gdańsku.
Miasto: Gdańsk
Kontakt
Gdańsk bezpłatna konsultacja psychologiczna. Gdańskich klientów zapraszam na konsultacje psychologiczne i seksuologiczne – indywidualne i w parach. Nieradzenie sobie z emocjami.
Miasto: Gdańsk
Gdańsk Bezpłatna konsultacja psychologiczna. NFZ psycholog dziecięcy. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Gdańsk
Gdańsk bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ. Metody pracy z dzieckiem z ADHD”. Wsparcie dla rodziców. Kryzysy i trudności osobiste. , konsultacje dla par i rodzin - 90 min. Jak zacząć terapię. psychoterapia na nfz w Gdańsku.
Miasto: Gdańsk
Gdańsk bezpłatna pomoc psychologiczna. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta wolne terminy w październiku 2023 .
Oferuję: konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną osób dorosłych, pomoc w kryzysie oraz w różnego rodzaju problemach osobistych (m. Gdańsk Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w październiku 2023 psychoterapia na nfz. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Gdańsk


Gdańsk Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Gdańsku.

Kategoria:
Rodzaj: dobry psychoterapeuta wolne terminy w październiku 2023
Dodano: 1 Październik 2023 08:36

Psychoterapia indywidualna na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w październiku 2023
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Gdańsk ul. Rybna Goleniów ; Przasnysz ; Szczecin .

Pomimo tego, że byłam w słabej kondycji fizycznej i psychicznej wstydziłam się przyznać, że potrzebuję pomocy. . Prowadzę terapię własną dla przyszłych terapeutów w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej oraz terapię schematu. Ze współpracownikami.


 Twój psycholog