Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Gdańsk

Nowe oferty dodane w lutym 2023 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ / Gdańsk

Gdańsk Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Warsztaty. Cena spotkania: 120 pln, czas trwania: 1,5 godziny. Może pomóc Ci lepiej radzić sobie z trudnościami i postępować w zgodzie ze sobą.
Gdańsk Bezpłatna Psychoterapia indywidualna. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Aksamitna w Gdańsku.
Gdańsk Jestem. Konsultacja indywidualna - 200 zł Sesja terapii indywidualnej - 200 zł Konsultacja on-line - 200 zł. Psychiatria. Nie istnieję. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Wydmy w Gdańsku.
Miasto: Gdańsk
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Kolonia Studentów Gdańsk Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Zaułek św. Bartłomieja w Gdańsku.
Pożyczka do: 9500 zl tys. zł
Gdańsk bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ. Ten, kto zwy­cię­ża innych, jest (tyl­ko) silny. Lubię wspierać moich pacjentów w zmianach oraz przejmowaniu odpowiedzialności za swoje życie.
Kontakt
Gdańsk NFZ psycholog dziecięcy. Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta wolne terminy w lutym 2023 . Zapraszamy  ul. Barniewicka w Gdańsku.
Miasto: Gdańsk
Kontakt
Gdańsk bezpłatna konsultacja psychologiczna. Nieśmiałość. Zaburzeń depresyjnych. Grupa ma formę otwartą (nowe osoby mogą dołączać w trakcie), sesje dobywają się w sobotę o godzinie 15.
Miasto: Gdańsk
Gdańsk Bezpłatna konsultacja psychologiczna. NFZ psycholog dziecięcy. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Gdańsk
Gdańsk bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ. Zajęcia grupowe odbywają się w różnych lokalizacjach na terenie Trójmiasta i okolic. Opiera się na uważności i zaangażowaniu. psychoterapia na nfz w Gdańsku.
Miasto: Gdańsk
Gdańsk bezpłatna pomoc psychologiczna. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta wolne terminy w lutym 2023 .
Jestem psy­cho­lo­giem i psy­cho­te­ra­peut­ką, człon­kiem Pol­skie­go Towa­rzy­stwa Psy­cho­lo­gicz­ne­go. Psychoterapia. Gdańsk Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w lutym 2023 psychoterapia na nfz. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Gdańsk


Gdańsk Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Gdańsku.

Kategoria:
Rodzaj: dobry psychoterapeuta wolne terminy w lutym 2023
Dodano: 1 Luty 2023 08:36

Psychoterapia indywidualna na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w lutym 2023
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Gdańsk ul. Zaułek św. Bartłomieja Lasek ; Ustrzyki Dolne ; Kozienice .

Bardzo denerwowałam się przed wizytą, bo tematy dla mnie okropnie ciężkie. Terapia Schematu jest innowacyjnym, zintegrowanym podejściem terapeutycznym, które rozwinęło się z tradycyjnej terapii poznawczo-behawioralnej. Terapia schematów. Psychologią zajmuję się z pasji i z powołania.


 Twój psycholog