Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Gryfino

Nowe oferty dodane w czerwcu 2023 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Gryfino

Gryfino Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Ja nauczyłam się jak radzić sobie z kłębiącymi się natrętnymi myślami, jak usłysześ swój głos i jak jemu zaufać. Jak zacząć terapię.
Gryfino Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Zygmunta Krasińskiego w Gryfinie.
Gryfino Terapia partnerska. Nie istnieję. Gdzie przyjmuję. Dotyczy to często sfery seksualnej. O złości (z przymrużeniem rodzicielskiego oka 😊). Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Zielna w Gryfinie.
Miasto: Gryfino
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. ks. Jerzego Popiełuszki Gryfino Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Przytulna w Gryfinie.
Pożyczka do: 5000 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna W CENTRUM PSYCHE oferujemy Państwu profesjonalną pomoc z zakresu zdrowia psychicznego. Zaburzeń depresyjnych. Psychoterapia Indywidualna.
Kontakt
Gryfino Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Zielna w Gryfinie.
Miasto: Gryfino
Kontakt
Gryfino bezpłatna konsultacja psychologiczna. Ciągłe odkładanie spraw na później. Jestem pierwszym w Polsce certyfikowanym terapeutą grupowej terapii schematów ISST na poziomie zaawansowanym.
Miasto: Gryfino
Gryfino Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Gryfino
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Moje cotygodniowe spotkania były jak deska ratunku, pomagająca dobrnąć do weekendu. Zapraszam do obejrzenia. PsychoterapiaJak zacząć terapię. psychoterapia w Gryfinie.
Miasto: Gryfino
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Jestem członkiem Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej. Lubię wspierać moich pacjentów w zmianach oraz przejmowaniu odpowiedzialności za swoje życie. Gryfino Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w czerwcu 2023 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Gryfino


Gryfino Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Gryfinie.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w czerwcu 2023
Dodano: 1 Czerwiec 2023 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w czerwcu 2023
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Gryfino ul. Bolesława Krzywoustego Sierpc ; Aleksandrów Kujawski ; Zambrów .
. Lęku społecznego. Także osoby z natury nieśmiałe, lękliwe, wyobcowane, osamotnione, niepełnosprawne mają trudności lub obawy przed spotkaniami osobistymi. Psychoterapia. Jak przywrócić bliskość w związku. Pro­wa­dzę prak­ty­kę psy­cho­te­ra­peu­tycz­ną od roku 2007. Konsultacja dla pary - 350 zł Konsultacja dla rodzin - 350 zł Sesja terapii pary - 350 zł Sesja terapii rodziny - 350 zł.Jeżeli przeżywasz kryzys, problemy wydają się nie do rozwiązania, zaczynasz wątpić we własne siły, cierpisz …. Warsztat „Wstyd w psychoterapii”. Wolności wyrażania potrzeb i emocji,. Jestem Certyfikowanym Seksuologiem Klinicznym Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.


 Twój psycholog