Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Gorlice

Nowe oferty dodane w listopadzie 2022 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Gorlice

Gorlice Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Grupowa terapia schematów osób z borderline. Zapraszam również rodziców, którzy pragną lepiej zrozumieć i budować satysfakcjonującą relację z dzieckiem.
Gorlice Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Zakole w Gorlicach.
Gorlice Terapia. Przez kilkanaście lat pracowałam w stowarzyszeniu Spotkania Małżeńskie, które prowadzi rekolekcje dla małżeństw oraz narzeczonych. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Krakowska w Gorlicach.
Miasto: Gorlice
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Stroma Gorlice Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Kolejowa w Gorlicach.
Pożyczka do: 7500 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Praktykę kliniczną prowadzę od 2006 roku, posiadam dyplom magistra psychologii o specjalizacji psychologii klinicznej człowieka dorosłego.
Kontakt
Gorlice Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Ogrodowa w Gorlicach.
Miasto: Gorlice
Kontakt
Gorlice bezpłatna konsultacja psychologiczna. Nie dam ci gotowych rozwiązań, ale z pewnością razem poszukamy wyjaśnienia obecnych trudności i wówczas będzie widok na gotowe rozwiązania.
Miasto: Gorlice
Gorlice Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Gorlice
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Trudności w relacjach. Pro­wa­dzę pry­wat­ną prak­ty­kę psy­cho­lo­gicz­ną od roku 2009. Randkowanie – jak wybrać dobrze? psychoterapia w Gorlicach.
Miasto: Gorlice
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Zapraszam do internetowego gabinetu psychologicznego po porady. Należy do „trzeciej fali” terapii poznawczo-behawioralnych.  . Gorlice Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w listopadzie 2022 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Gorlice


Gorlice Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Gorlicach.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w listopadzie 2022
Dodano: 1 Listopad 2022 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w listopadzie 2022
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Gorlice ul. Dukielska Żary ; Oświęcim ; Głogów .
Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam jako terapeuta dzieci z autyzmem oraz innymi trudnościami rozwojowymi. Czas poje­dyn­cze­go spo­tka­nia wyno­si 55 lub 60 minut – w zależ­no­ści od kon­kret­ne­go tera­peu­ty. Wierzę w mądrość dzieci i chętnie potowarzyszę wam w zrozumieniu tego co chcą nam zakomunikować. Uzależnienie od seksu, czyli hiperseksualność.Ukończyłam również kurs Terapii Skoncentrowanej na Emocjach (EFT), biorę udział w kursie Terapii dla par metodą EFT oraz jestem w procesie certyfikacyjnym psychoterapeuty EFT.   Doceniam rolę ciała w życiu człowieka i inspiruję się metodami pracy z ciałem zaczerpniętymi m.


 Twój psycholog