Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Gołdap

Nowe oferty dodane w czerwcu 2023 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Gołdap

Gołdap Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Szkolenie „Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne” poziom I. ACT – terapia oparta na akceptacji i zaagnażowaniu.
Gołdap Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Niepłomowicka w Gołdapi.
Gołdap Psychoterapia dorosłych. Psychoterapia par. Szkolenie „Warsztat pracy z klientem w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach”. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Brzozowa w Gołdapi.
Miasto: Gołdap
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Graniczna Gołdap Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Warsztatowa w Gołdapi.
Pożyczka do: 6500 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Gdańskich klientów zapraszam na konsultacje psychologiczne i seksuologiczne – indywidualne i w parach. Nieradzenie sobie z emocjami.
Kontakt
Gołdap Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Cisowa w Gołdapi.
Miasto: Gołdap
Kontakt
Gołdap bezpłatna konsultacja psychologiczna. Dzia­łam w ramach Kodek­sów Etycz­nych tych orga­ni­za­cji. Zaburzeń zachowania i emocji np. Utrata bliskiej osoby. Wsparcie dla rodziców.
Miasto: Gołdap
Gołdap Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Gołdap
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Odczuwanie napięcia, rozdrażnienia lub przygnębienia. Nie chce mi się. Problemów związanych z dorastaniem w rodzinie dysfunkcyjnej. psychoterapia w Gołdapi.
Miasto: Gołdap
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Kryzysu w związakach i w relacjach interpersonalnych. Prywatnie jestem mamą, a to samo w sobie jest dla mnie niekończącą się nauką. Gołdap Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w czerwcu 2023 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Gołdap


Gołdap Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Gołdapi.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w czerwcu 2023
Dodano: 1 Czerwiec 2023 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w czerwcu 2023
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Gołdap ul. Cisowa Zamość ; Grajewo ; Ustrzyki Dolne .
Serdecznie zapraszam do kontaktu, zapewniam pełną dyskrecję. Ciągłe myślenie o pracy, o zadaniach nawet w czasie wolnym. Wierzę w mądrość dzieci oraz chętnie potowarzyszę wam w zrozumieniu tego co chcą nam zakomunikować. Konsultacja dla pary - 350 zł Konsultacja dla rodzin - 350 zł Sesja terapii pary - 350 zł Sesja terapii rodziny - 350 zł.Czułam się bardzo komfortowo i w końcu czułam się zrozumiana. Panika, napady lęku, lub fachowo „zaburzenie lękowe z napadami paniki” należy do grupy nerwic. Sensual psychology. – uważa, że ma wyjątkowe uprawnienia, inni powinni mu się podporządkować.


 Twój psycholog