Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Białobrzegi

Nowe oferty dodane w listopadzie 2022 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Białobrzegi

Białobrzegi Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Zanim się spostrzeżemy, nasze życie zaczyna ograniczać się do obowiązków w pracy,obowiązków w domu. Cena spotkania: 120 pln, czas trwania: 1,5 godziny.
Białobrzegi Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Piotra Skargi w Białobrzegach.
Białobrzegi Z podwładnymi. Pomoc psychologiczna dla dzieci. Wykorzystuję rysunek, bajki terapeutyczne. ACT – terapia oparta na akceptacji i zaagnażowaniu. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Juliusza Słowackiego w Białobrzegach.
Miasto: Białobrzegi
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Gajowa Białobrzegi Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Słoneczna w Białobrzegach.
Pożyczka do: 6500 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Psychiatria. Warto mieć jednak świadomość tego, że psychoterapeuta to taki sam lekarz jak każdy inny i nie ma powodu, by traktować go inaczej.
Kontakt
Białobrzegi Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Jana Kochanowskiego w Białobrzegach.
Miasto: Białobrzegi
Kontakt
Białobrzegi bezpłatna konsultacja psychologiczna. Trudności w relacjach. Rozdrażnienie. Psychoterapia. Uzależnienie od gier komputerowych i internetu. Terapia rodzinna. Pomoc dla par.
Miasto: Białobrzegi
Białobrzegi Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Białobrzegi
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Seksualność i problemy seksualne mężczyzn. Internetowy gabinet psychologiczny Online jest rozwiązaniem niezwykle skutecznym w XXI wieku. psychoterapia w Białobrzegach.
Miasto: Białobrzegi
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Terapia Schematu jest innowacyjnym, zintegrowanym podejściem terapeutycznym, które rozwinęło się z tradycyjnej terapii poznawczo-behawioralnej. Białobrzegi Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w listopadzie 2022 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Białobrzegi


Białobrzegi Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Białobrzegach.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w listopadzie 2022
Dodano: 1 Listopad 2022 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w listopadzie 2022
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Białobrzegi ul. Targowicka Nowy Targ ; Puck ; Zielona Góra .
Doświadczenie poczucia braku sensu życia lub trudności w znalezieniu celu w życiu. W latach 2011-2013 pracowałam jako psychoterapeuta w Przemysłowym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w ramach kontraktu NFZ. Uzależnienie od gier komputerowych i internetu. Terapia rodzinna. Problemy z motywacją. Odczuwanie napięcia, rozdrażnienia lub przygnębienia. Czuję smutek.- doświadczasz kryzysu w związku. Skomplikowanych relacji z innymi,. Odczuwasz trudności jako młody rodzic? Potrzebujesz wsparcia i pomocy w zrozumieniu nowego członka rodziny. Jesteś w ciąży i zastanawiasz się jaką będziesz mamą, chciałabyś przyjrzeć się bliżej swoim emocjom i odczuciom?


 Twój psycholog