Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Zgierz

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Zgierz

Zgierz Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Niepokoi Cię coś w rozwoju Twojego dziecka albo wiesz, że jest dzieckiem wymagającym wczesnego wspomagania rozwoju i chcesz mu to zapewnić?
Zgierz Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Karola w Zgierzu.
Zgierz Władzy, etc. Ciągłe odkładanie spraw na później. Seksualność i problemy seksualne mężczyzn. Warsztaty. Etc. Czas konsultacji. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Jana Karłowicza w Zgierzu.
Miasto: Zgierz
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Parzęczewska Zgierz Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Zgierzu.
Pożyczka do: 7200 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Psychoterapia dorosłych. Psychoterapia par. Szkolenie „Warsztat pracy z klientem w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach”.
Kontakt
Zgierz Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Bolesława Limanowskiego w Zgierzu.
Miasto: Zgierz
Kontakt
Zgierz bezpłatna konsultacja psychologiczna. Zaburzeń osobowości,. Jakąś pasją – inaczej może wracać. Potrafię się cieszyć. Co proponuję:. – wykorzystuje innych do własnych celów.
Miasto: Zgierz
Zgierz Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Zgierz
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wizyty u Pani Marty oraz wspaniale dobrane przez nią leki pomogły mi w ustabilizowaniu moich emocji, impulsywności oraz destrukcyjnych zachowań. psychoterapia w Zgierzu.
Miasto: Zgierz
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Schema therapy in Englisch. (Osoby z samookaleczeniami, wahaniami nastroju, poczuciem pustki, lękiem przed opuszczeniem). Boję się. Zgierz Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Zgierz


Zgierz Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Zgierzu.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Zgierz ul. Urzędnicza Rzeszów ; Radziejów ; Chodzież .
Jestem za to bardzo wdzięczna i staram się ze swojej strony dawać dużo zaangażowania i entuzjazmu. Nie mamy czasu dla siebie, dla bliskich, dla przyjaciół. Ser­decz­nie zapra­szam do wspól­nej pracy… ♥. Moje cotygodniowe spotkania były jak deska ratunku, pomagająca dobrnąć do weekendu. Bazą mojej pracy jest relacja terapeutyczna oparta na zaufaniu, poczuciu bezpieczeństwa oraz akceptacji.Prowadzona przeze mnie terapia pary daje szansę na przezwyciężenie trudności oraz stworzenie warunków do partnerskiej relacji. Wybierz rodzaj konsultacji:. Niepokoi Cię coś w rozwoju Twojego dziecka albo wiesz, że jest dzieckiem wymagającym wczesnego wspomagania rozwoju i chcesz mu to zapewnić?


 Twój psycholog