Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Żagań

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Żagań

Żagań Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Szkolenie dla członków zespołów interdyscyplinarnych z zakresu przeciwdziałania przemocy i patologiom społecznym. – jest zazdrosny i zawistny.
Żagań Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Słoneczna w Żaganiu.
Żagań Psychoterapia grupowa. Moje cotygodniowe spotkania były jak deska ratunku, pomagająca dobrnąć do weekendu. – wiedzę, jak postępować z narcyzami. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Górna w Żaganiu.
Miasto: Żagań
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. bp. Wilhelma Pluty Żagań Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Jana Pawła II w Żaganiu.
Pożyczka do: 7000 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Opiera się na uważności i zaangażowaniu. Jestem pierwszym w Polsce certyfikowanym terapeutą grupowej terapii schematów ISST na poziomie zaawansowanym.
Kontakt
Żagań Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Zacisze w Żaganiu.
Miasto: Żagań
Kontakt
Żagań bezpłatna konsultacja psychologiczna. Na pierwsze spotkanie rodzic zapraszany jest sam, chyba że dziecko jest bardzo małe. Pracowałam w Warsztatach Terapii Zajęciowej.
Miasto: Żagań
Żagań Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Żagań
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Szkolenie „Metody i plan pracy z rodziną przeżywająca trudności w wypełnianiu funkcji opiekuńczo- wychowawczych”. Poczucie wypalenia zawodowego. psychoterapia w Żaganiu.
Miasto: Żagań
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Psychoterapia. – uważa, że ma wyjątkowe uprawnienia, inni powinni mu się podporządkować. W życiu każdego człowieka zdarzają się trudne momenty. Żagań Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Żagań


Żagań Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Żaganiu.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Żagań ul. Łużycka Gdynia ; Piła ; Lubaczów .
Motto. Na pierwszych sesjach ustalamy zasady, wstępnie określamy też problem nad którym klient chciałby pracować i klient decyduje czy chce pracować nad swoim problemem ze mną. Kryzysu w związakach i w relacjach interpersonalnych. Witam Cię serdecznie na mojej stronie i zapraszam do zapoznania się z ofertą. Wierzę w mądrość dzieci i chętnie potowarzyszę wam w zrozumieniu tego co chcą nam zakomunikować.Doświadczenie pracy w grupie zdobywałam prowadząc warsztaty rozwojowe dla kobiet, grupę wsparcia dla rodziców dzieci niepełnosprawnych oraz ucząc uczniów szkół policealnych i studentów. Warsztaty. Może pomóc Ci lepiej radzić sobie z trudnościami i postępować w zgodzie ze sobą.


 Twój psycholog