Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Wieliczka

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Wieliczka

Wieliczka Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Dzięki temu pacjenci mają szansę na bardzo indywidualne traktowanie. Psychiatria. Dzia­łam w ramach Kodek­sów Etycz­nych tych orga­ni­za­cji.
Wieliczka Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Różana w Wieliczce.
Wieliczka Wszystkich obowiązuje dyskrecja i szacunek. Psychoterapia par. Seksuologia. Psychiatria. Nie mamy czasu dla siebie, dla bliskich, dla przyjaciół. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Jana Matejki park Mickiewicza w Wieliczce.
Miasto: Wieliczka
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Ochota Wieliczka Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Orzechowa w Wieliczce.
Pożyczka do: 8800 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Konsultacje indywidualne trwają 50 min. Z czasem czułam się na tyle mocna i pewna siebie, że nie potrzebowałam już więcej spotkań.
Kontakt
Wieliczka Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Leśna w Wieliczce.
Miasto: Wieliczka
Kontakt
Wieliczka bezpłatna konsultacja psychologiczna. Jestem. Konsultacja indywidualna - 200 zł Sesja terapii indywidualnej - 200 zł Konsultacja on-line - 200 zł. Psychiatria. Nie istnieję.
Miasto: Wieliczka
Wieliczka Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Wieliczka
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Nie mamy czasu dla siebie, dla bliskich, dla przyjaciół. – uważa, że ma wyjątkowe uprawnienia, inni powinni mu się podporządkować. psychoterapia w Wieliczce.
Miasto: Wieliczka
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Pomoc psychoterapeuty może być rozwiązaniem. Ten, kto prze­mo­cą wpro­wa­dza w życie (swo­je pla­ny), posia­da (tyl­ko) sil­ną wolę. Wieliczka Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Wieliczka


Wieliczka Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Wieliczce.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Wieliczka ul. Ochota Krapkowice ; Nowy Dwór Mazowiecki ; Nysa .
Etc. Jestem pierwszym w Polsce certyfikowanym terapeutą grupowej terapii schematów ISST na poziomie zaawansowanym. Poprawia komunikację i daje przestrzeń do dzielenia się swoimi odczuciami i potrzebami. Grupa ma formę otwartą (nowe osoby mogą dołączać w trakcie), sesje dobywają się w sobotę o godzinie 15. Poczucie utraty kontroli nad jedzeniem.– ustala zasady, ale sam się do nich nie stosuje. Pierwsze ze wspomnianych szeroko zakrojonych badań opisano w „Archives of General Psychiatry”, czasopiśmie Amerykańskiego Towarzystwa Medycznego, w „Journal of Behavioral Therapy and Experimental Psychiatry”, „Behavior Research and Therapy”.


 Twój psycholog