Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Toruń

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Toruń

Toruń Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Wizyty u Pani Marty oraz wspaniale dobrane przez nią leki pomogły mi w ustabilizowaniu moich emocji, impulsywności oraz destrukcyjnych zachowań.
Toruń Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Mała w Toruniu.
Toruń - straciłeś kogoś bliskiego i mimo upływu czasu nadal cierpisz. Spotkania trwają 1,5 godziny z 10-minutową przerwą. – jest chłodny emocjonalnie. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Melanii Sinorackiej w Toruniu.
Miasto: Toruń
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Grunwaldzka Toruń Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Kociewska w Toruniu.
Pożyczka do: 5300 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Nie chce mi się. Pomimo tego, że byłam w słabej kondycji fizycznej i psychicznej wstydziłam się przyznać, że potrzebuję pomocy.
Kontakt
Toruń Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Akacjowa w Toruniu.
Miasto: Toruń
Kontakt
Toruń bezpłatna konsultacja psychologiczna. Pracuję z osobami dorosłymi, młodzieżą, parami. Trudności w relacjach. Prowadzę konsultacje indywidualne i terapię dzieci, młodzieży i osób dorosłych.
Miasto: Toruń
Toruń Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Toruń
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Jeśli:. Wizyty u Pani Marty oraz wspaniale dobrane przez nią leki pomogły mi w ustabilizowaniu moich emocji, impulsywności oraz destrukcyjnych zachowań. psychoterapia w Toruniu.
Miasto: Toruń
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Lęk przed bliskością. Uważasz że warto wspierać rozwój emocjonalny Twojego dziecka i szukasz pomysłu jak to zrobić? Czas konsultacji. Toruń Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Toruń


Toruń Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Toruniu.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Toruń ul. Ceramiczna Namysłów ; Kościerzyna ; Zgierz .
. Zajęcia rozwojowe. W wielu przypadkach psychologia pomaga na powrót osiągnąć szczęście i równowagę emocjonalną. -dla osób,które pragną lepiej zrozumieć swoje zachowanie-dla osób które chcą czerpać z życia więcej satysfakcji, również w sferze seksualnej-dla par, które chcą poprawić jakość swojego związku i/lub życia seksualnego      .. Terapia rodzinna. Ten, kto zna umiar (i cie­szy się tym, co ma), jest bogaty. Rozwój osobisty. Psychiatria. Rozdrażnienie. Zapraszam również rodziców, którzy pragną lepiej zrozumieć i budować satysfakcjonującą relację z dzieckiem. . Rozwód .


 Twój psycholog