Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Sopot

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Sopot

Sopot Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Pojęcie schematu wywodzi się z terapii poznawczo-behawioralnej, teorii przywiązania, idei psychodynamicznych oraz terapii skoncentrowanych na emocjach.
Sopot Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Sportowa w Sopocie.
Sopot Terapia małżeńska i terapia par. STOP!!!Żeby stanąć, potrzebujemy pomocy, choć często nawet o tym nie wiemy. Psychoterapia. Psychoterapia grupowa. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Michała Drzymały w Sopocie.
Miasto: Sopot
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Stefana Żeromskiego Sopot Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Młyńska w Sopocie.
Pożyczka do: 10850 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Psychoterapia dorosłych. Psychoterapia par. Szkolenie „Warsztat pracy z klientem w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach”.
Kontakt
Sopot Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Księżycowa w Sopocie.
Miasto: Sopot
Kontakt
Sopot bezpłatna konsultacja psychologiczna. Praktykę kliniczną prowadzę od 2006 roku, posiadam dyplom magistra psychologii o specjalizacji psychologii klinicznej człowieka dorosłego.
Miasto: Sopot
Sopot Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Sopot
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Ja nauczyłam się jak radzić sobie z kłębiącymi się natrętnymi myślami, jak usłysześ swój głos i jak jemu zaufać. Jak zacząć terapię. psychoterapia w Sopocie.
Miasto: Sopot
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Darmowa grupa wsparcia dla ofiar wojny. W latach 2011-2013 pracowałam jako psychoterapeuta w Przemysłowym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w ramach kontraktu NFZ. Sopot Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Sopot


Sopot Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Sopocie.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Sopot ul. Marii Skłodowskiej-Curie Gryfice ; Wyszków ; Krotoszyn .
Niepokoi Cię coś w rozwoju Twojego dziecka albo wiesz, że jest dzieckiem wymagającym wczesnego wspomagania rozwoju i chcesz mu to zapewnić? Poradnictwo psychologiczno-seksuologiczne. Czuję smutek. Czym jest psychoterapia psychodynamiczna? Także osoby z natury nieśmiałe, lękliwe, wyobcowane, osamotnione, niepełnosprawne mają trudności lub obawy przed spotkaniami osobistymi.Gdy zdecydowałam się na ten kierunek rozwoju wiedziałam, że głównie chcę pracować z rodzicami i dziećmi. Zaburzeń depresyjnych. Konsultacja dla pary - 350 zł Konsultacja dla rodzin - 350 zł Sesja terapii pary - 350 zł Sesja terapii rodziny - 350 zł.


 Twój psycholog