Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Ostróda

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Ostróda

Ostróda Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Jestem psy­cho­lo­giem i psy­cho­te­ra­peut­ką, człon­kiem Pol­skie­go Towa­rzy­stwa Psy­cho­lo­gicz­ne­go. – ma skłonność do nałogów.
Ostróda Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Parkowa w Ostródzie.
Ostróda Jestem psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym (cert. – uważa, że jest wyjątkowy i chce spotykać się tylko z. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Racławicka w Ostródzie.
Miasto: Ostróda
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Bolesława Prusa Ostróda Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Wojciecha Kętrzyńskiego w Ostródzie.
Pożyczka do: 6500 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Zaburzeń seksualnych (dysfunkcje, fobie, osoby LGBT),. . Spędzanie zbyt dużej ilości czasu w pracy. Obawa przed niepowodzeniem. Warsztaty.
Kontakt
Ostróda Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Bartosza Głowackiego w Ostródzie.
Miasto: Ostróda
Kontakt
Ostróda bezpłatna konsultacja psychologiczna. Jestem sobą. Skomplikowanych relacji z innymi,. Coaching. Psychoterapia par. - cierpisz na dolegliwości psychosomatyczne (bóle głowy, brzucha i inne).
Miasto: Ostróda
Ostróda Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Ostróda
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. - straciłeś kogoś bliskiego i mimo upływu czasu nadal cierpisz. Metody i formy pracy są zawsze dostosowane do klienta i charakteru zgłaszanych trudności. psychoterapia w Ostródzie.
Miasto: Ostróda
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Potrafię się cieszyć. – rozmowę w bezpiecznej atmosferze z osobami, które doświadczają podobnych problemów. Sesja indywidualna. Ostróda Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Ostróda


Ostróda Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Ostródzie.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Ostróda ul. Marii Skłodowskiej-Curie Ostróda ; Kołobrzeg ; Malbork .
Terapia schematów. Samoocena zależna od kształtów i wagi ciała. – często czuje się atakowany, rozmowa z nim przypomina walenie głową o ścianę. Rozdrażnienie. Boję się. Schema therapy in Englisch. Z czasem czułam się na tyle mocna i pewna siebie, że nie potrzebowałam już więcej spotkań. Jestem. Poradnictwo psychologiczno-seksuologiczne.Konsultacje psychologiczne. Lęk przed przytyciem, pomimo niskiej wagi ciała. Terapia poznawczo-behawioralna bazuje na założeniu, że to nie same zdarzenia i doświadczenia mają na nas wpływ, ale to jakie nadajemy im znaczenie. OfertaKonsultacjePsychoterpiaGrupy wsparcia.


 Twój psycholog