Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Olecko

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Olecko

Olecko Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Życie w nieustającym biegu, codzienny stres, kryzysy w życiu zawodowym i prywatnym mogą sprawić, że zaczynamy tracić kontrole nad naszym życiem.
Olecko Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Juliana Tuwima w Olecku.
Olecko Konsultacje psychologiczne. Radzę sobie. Każda zmiana na lepsze, nawet niewielka, warta jest podjęcia wysiłku. Przeżywanie długotrwałego smutku, żalu. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Iglasta w Olecku.
Miasto: Olecko
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Jana Styki Olecko Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Łąkowa w Olecku.
Pożyczka do: 4500 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Pra­cu­ję pod super­wi­zją. Twórcą ACT jest Steven Hayes (http://www. Ma pozytywny wpływ na umysł i ciało. Nawigacja po wpisach.
Kontakt
Olecko Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Kwarcowa w Olecku.
Miasto: Olecko
Kontakt
Olecko bezpłatna konsultacja psychologiczna. Doświadczenie poczucia braku sensu życia lub trudności w znalezieniu celu w życiu. Utrata bliskiej osoby. Psychoterapia. Nawigacja po wpisach.
Miasto: Olecko
Olecko Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Olecko
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. W celu skontaktowania się z konkretnym specjalistą, zapraszamy do zakładki O NAS. Spotkania trwają 1,5 godziny z 10-minutową przerwą. psychoterapia w Olecku.
Miasto: Olecko
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Problemy z podejmowaniem decyzji. Myśli mogą dotyczyć ważnych dla nas obszarów (religii, odpowiedzialności, zdrowia, higieny, bliskich osób, etc. Olecko Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Olecko


Olecko Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Olecku.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Olecko ul. Miedziana Siedlce ; Świecie ; Garwolin .
Potwornie bolała mnie głowa, stawy miałam problemy ze snem, odżywianiem i układem trawiennym. Rzeczowe podejście do problemu, skoncentrowane na rozwiązaniach. – jest zazdrosny i zawistny. Konsultacja indywidualna - 200 zł Sesja terapii indywidualnej - 200 zł Konsultacja on-line - 200 zł. Konsultacje seksuologiczne. Bliskie są mi metody, mające na celu dostosowanie czasu trwania i tempa terapii do potrzeb pacjenta.Dla osób z niską samooceną, niszczącym perfekcjonizmem, niepewnością, brakiem samoakceptacji, depresją, osamotnionych w związku, zmagających się z lękiem, osób mających problem z wyrażaniem emocji lub po traumatycznych przeżyciach. Psychoterapia.


 Twój psycholog