Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Mogilno

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Mogilno

Mogilno Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Prowadzona przeze mnie terapia pary daje szansę na przezwyciężenie trudności oraz stworzenie warunków do partnerskiej relacji. Jestem ważny.
Mogilno Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Akacjowa w Mogilnie.
Mogilno Terapia jest szansą na lepsze zrozumienie siebie, swojego zachowania oraz do uporania się z problemami w relacjach z sobą i z innymi ludźmi. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. plac Kaszubski w Mogilnie.
Miasto: Mogilno
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Perkuna Mogilno Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Orłowska w Mogilnie.
Pożyczka do: 8800 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Zajęcia grupowe odbywają się w różnych lokalizacjach na terenie Trójmiasta i okolic. Opiera się na uważności i zaangażowaniu.
Kontakt
Mogilno Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. I Armii Wojska Polskiego w Mogilnie.
Miasto: Mogilno
Kontakt
Mogilno bezpłatna konsultacja psychologiczna. Także osoby z natury nieśmiałe, lękliwe, wyobcowane, osamotnione, niepełnosprawne mają trudności lub obawy przed spotkaniami osobistymi.
Miasto: Mogilno
Mogilno Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Mogilno
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Warsztaty. Cena spotkania: 120 pln, czas trwania: 1,5 godziny. Może pomóc Ci lepiej radzić sobie z trudnościami i postępować w zgodzie ze sobą. psychoterapia w Mogilnie.
Miasto: Mogilno
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Psycholog. Cena spotkania: 120 pln, czas trwania: 1,5 godziny. STOP!!!Żeby stanąć, potrzebujemy pomocy, choć często nawet o tym nie wiemy. Mogilno Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Mogilno


Mogilno Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Mogilnie.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Mogilno ul. Paprykowa Grajewo ; Pińczów ; Świdwin .
Potrafię to zrobić. Pracuję z osobami dorosłymi, młodzieżą, parami. Jestem ogromnie wdzięczna za przeprowadzenie mnie przez trudną sytuację jaką była powracająca jak bumerang depresja. Doświadczenie poczucia braku sensu życia lub trudności w znalezieniu celu w życiu. Grupowa terapia schematów osób z borderline. Szkolenie „Warsztat pracy z klientem w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach”.Psychoterapia. Nagłe niekontrolowane objadanie się (zwykle wysokokalorycznym pożywieniem). Terapia poznawczo-behawioralna bazuje na założeniu, że to nie same zdarzenia i doświadczenia mają na nas wpływ, ale to jakie nadajemy im znaczenie. Nic nie znaczę.


 Twój psycholog