Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Milicz

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Milicz

Milicz Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Dla chorych (nie tylko onkologicznie) i ich bliskich - również dla dzieci - by wzajemnie wspierali się zmierzając do pokonania choroby.
Milicz Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Boczna w Miliczu.
Milicz Niepokoi Cię coś w rozwoju Twojego dziecka albo wiesz, że jest dzieckiem wymagającym wczesnego wspomagania rozwoju i chcesz mu to zapewnić? Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Boczna w Miliczu.
Miasto: Milicz
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Ogrodowa Milicz Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Osiedle w Miliczu.
Pożyczka do: 7000 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Także osoby z natury nieśmiałe, lękliwe, wyobcowane, osamotnione, niepełnosprawne mają trudności lub obawy przed spotkaniami osobistymi.
Kontakt
Milicz Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Kasztanowa w Miliczu.
Miasto: Milicz
Kontakt
Milicz bezpłatna konsultacja psychologiczna. Człowieka traktuję jako zintegrowaną całość, w której ciało, psychika i relacje z innymi wzajemnie na siebie oddziałują. Cennik indwidualny.
Miasto: Milicz
Milicz Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Milicz
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Terapia polega na wzmacnianiu trybu „zdrowego dorosłego”, który musi być na tyle silny, aby przejąć kontrolę nad nieadaptacyjnymi trybami radzenia sobie. psychoterapia w Miliczu.
Miasto: Milicz
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Oferuję: konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną osób dorosłych, pomoc w kryzysie oraz w różnego rodzaju problemach osobistych (m. Milicz Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Milicz


Milicz Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Miliczu.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Milicz ul. Tadeusza Kościuszki Mielec ; Opole ; Koło .
Myśli samobójcze. Czułam się bardzo komfortowo i w końcu czułam się zrozumiana. – często czuje się atakowany, rozmowa z nim przypomina walenie głową o ścianę. Rozwój osobisty. W swojej pracy korzystam z metod terapii poznawczo-behawioralnej oraz Terapii Schematu. Identyfikacja i odzyskanie kontaktu z emocjami leżącymi u podłoża schematu, aby móc adekwatnie zadbać o swoje potrzeby emocjonalne w codziennym życiu.Rozdrażnienie. Ukończyłam również kurs Terapii Skoncentrowanej na Emocjach (EFT), biorę udział w kursie Terapii dla par metodą EFT oraz jestem w procesie certyfikacyjnym psychoterapeuty EFT. Konsultacje psychologiczne. Zapraszam do skorzystania z profesjonalnej pomocy.


 Twój psycholog